Alt Vucut icin Acil Yardim Lutfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bodyfreak tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar benim cok kafama taktigim bir sorunum var lutfen yardim edin=( Simdi benim alt vucudum ust tarafima gore cok daha kalin.Mesela ust vucudum biraz kaslanmaya basladi gozle gorulur bicimde fakat belden sonra alt vucut basenlerden itibaren kalinlasmaya basladi.Yani anlayacaginiz kalca,basen ve bacak kalinligi sorunum var.Simdi ailem bu sorunun biraz daha duzelmesi icin ust vucuda odaklanmam gerektigini soyledi ve bana mantikli geldi.Ama illaki alt vucutda calistircam diyorsan,alt vucut icin pilates hareketlerini yapmami soyledi babam.En azindan bacaklarim daha cok calisir ve sıkılasir dedi.Sizce soyledikleri ise yarar mi yoksa agir bacak calismalarina devam mi ?Sonuca agir bacak calismalari yaparsam belki yag miktari azalir ve bacaklarim kaslanir ama buyukluk olarak birsey degismez sanirim...Yardiminiza ihtiyacim var...

Fakat sunu da belirteyim abartilcak bir orantisizlik yok fakat bir sporcu alt vucudu gibi degil.Sanirim futbol oynadigimdan kaynaklaniyordur.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş