Alt Göğüs Sorunum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 1st tarafından 28 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 1st

1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İyi akşamlar herkese :)

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak, yardımcı olursanız çok memnun olurum.8 aydır spor yapıyorum.Bulk dönemindeyim 1.88 boyum var 91 kiloyum yağ oranım %16 civarı ve görece hacimli bir fiziğim var.Her şey güzel gidiyor, büyüyorum fakat:

En başından beri alt göğüsü hakkını vererek, hissederek çalışmama rağmen alt göğüsüm yok gibi bir şey.Yani aynadan düz bi şekilde göğsüme baktığımda alt göğüs çizgisi yok, direk aşağı yapışıyor gibi gözüküyor göğüs.Göğüs, Üst göğüs, yanlar gayet hacimli gözükmesine rağmen alt göğüsün bu durumu sinirlerimi bozuyor, karşıdan bakınca zerre estetik bir görüntü olmuyor.Beslenmem, antrenman ve dinlememde hiçbir problem yok.

Bu sorun genetik midir? Bu sorunu ortadan kaldırmak için ne yapmam gerekli ? Cevaplarınızı bekliyorum..

2. VioGENERAL

VioGENERAL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Fotoğraf görmeden yorum yapmak pek hoş değil, ama her şey yolunda diyorsan genetiktir.

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    dips, cable crossover, decline bench press hareketlerinden birini programa eklemen gerekiyor

4. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    dips yapabilirsin özellikle pullover'ı öneririm, pullover alt göğüs çizgisini çıkartmana yardımcı olacaktır kollarını yukarı kavuşturduğunda estetik görünmesini sağlayacaktır

Sayfayı Paylaş