Almanya'dan supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve EdgeVII tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Selam, yakın zamanda almanyadan bir arkadaşım türkiyeye gelicek,yanında bana supplement getiricek sormak istediğim yanında getirdiğinde limit varmı supplementlere? Varsa adet olarak mı desi olarak mı ölçülüyor.
    Weiderdan bir kaç parça birşey sipariş vericem ama emin olmak için sormak istedim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ben bu yaz 4-5 farkli supplement goturdum forumdan bir kac arkadasa. Sikinti cikmadi. Bunlar supplement oldugu icin aslinda limit yok ama abartirsan ticarete dondurursen durdururlar :)

3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Mesela 1 kutu premium whey 1 kutu mega forte 1 kutu NOX yanına belki bu yazdıklarımın içinden 1-2 tanesinden 1er tane daha eklemeyi düşünüyorum.
    Bu fırsat kaçmaz weider kullanmak için =)

4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Varmı başka yurtdışından supplement getiren arkadaşlar?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Bunlar icin zaten gelen kisi kisisel kullanimim veya hediye bile demesi yeterli eger kontrolden gecerse.

6. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Amino asiti gereksiz olur diye iptal ettim, 2 whey taşıyamıcağını söyledi boyutundan dolayı.
    Ne sipariş edeyim diye düşünüyorum şimdi.
    1 Kutu premium whey
    1 Kutu NOS-X10

Önerebilceğiniz weiderın etkili ama türkiyede pahalı diye kullanmadığımız ürünleri neler sizce?

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bavul ticareti yapar gibi düzenli istiflenmesin yeter

1 kişi bunu beğeniyor.
  8. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Whey kutusunu el bagajı olarak alabilirmiyim diye soruyor şimdi,bavula sığmaz dedi :)

9. brhmcr

brhmcr Guest

Riskli bence gecirmeyebilirler, normalde el bagajinda yiyecek icecek gecirmek yasak. Hele ki Almanya'da kapi gorevlileri Turklere ayri bir killar. Nutella, corn flakes vs leri cok attirdilar denk geldi onumdekilere.

Bence riske atmayin.

10. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Peki wheyi poşete boşaltıp bavula koydursam

11. brhmcr

brhmcr Guest

Soyle bir durum var 100 kisiden 1 ini (ortalama) indigi havaalalninda cikista gumrukculer ceker.

Eger sansliysa cekilmez sikinti yaratmaz. Cekerse o poestin ici nasil anlatiilir?

Bence soyle yapsin.

Kutuyu posete bosalatsin seffaf poset, kutu ustu etiketi cikarip icine koysun. Durdursalar bile agzi laf yapan biriyse sikinti cikmaz.

12. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Böylesi daha iyi olur sanırım çok teşekkürler fikir için,ben yinede tekrar sorayım bavullarında whey için yer ayarlayabilirmi diye ne olur ne olmaz,yada taşırsa 1 tane spor çanta aldırayım siparişimin yanında onda getirsin:)

13. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    whey kutularının yarısından çoğu boş oluyo bence aldığınız diğer ürünlerden biri ufaksa wheyin içine atabilir. Wheyide bi şekilde bavula sıkıştırmaya çalışsın. Ayrıca bende önümüzdeki günlerde amerikadan getirticem ürün kime sorduysam whey getirtme dedi hem taşıyana yazık hem de çok kar edemiceksin. Ne kadara alıyosunuz bilmiyorum ama burda zaten wheyler 120 160 lira arası. Bence burda bulunmayan yükte hafif pahada ağır ürünler getirtmeye bakın derim

14. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Kar amaçlı değil kullanım amaçlı rica ettim arkadaşımdan, 140 liraya geliyor premium whey, optimuma 160 lira vericeğime weidera 140 veririm diye düşündüm, NOS-X10 da 90 liraya geliyor olması lazım

Başka bir ürün daha düşünüyorum şimdi bunların yanına dediğim gibi liquid amino mega forte düşünmüştüm vazgeçtim.

15. brhmcr

brhmcr Guest

Valla benim amino liquid a karsi zayifligim var gordugum yerde affetmeyecegim alacagim. Cok iyi degerleri var ama cut ta kullanirdim.

16. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Ne kadar lbs olarak düsük ürün varsa getirt bence , bcaa nox multivitamnler glutamin vvs...
    En kötü kullanmasan bile burda serbest piyasa okutursun ,
    Bu tür kanalları verimli kullanmak lazım , yurtdısından gainer getiren dengesiz bir arkadasım var mesela .
    Tek sorun kiloda olabılır belli bir kapasite var diye biliyorum 10kgs veya 15 gibi.
    Ekstra bir spor çantasına ürünleri koydurtsan olmazmı bavula sığdırmaya uğraşana kadar.?

Ayrıca ben Whey protein yerine , animal nitro getirirdim 2 3 kutu.

17. brhmcr

brhmcr Guest

Genelde 20 kilo tek bagaj ve 8 kilo el bagaji ( el bagajini tartmazlar :) sinir var. Ek bavul ailecek gelinmiyorsa ekstra masrafa yol acar buyuk ihtimal.

18. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Sadece weider ve BSN satan site bulabildim almanyada satış yapan, bildiğiniz site vrasa almanya için animal pak falan almayı düşünüyorum :)

19. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Fit-mart var.

Bence weider yerine olymp urunlerine de goz at. Bcaa ve creatine urunleri guzel.

1 kişi bunu beğeniyor.
  20. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Fit marttada animal serisi yokmuş şimdi baktım :/

Sayfayı Paylaş