Alexander Federov

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve vucutcu tarafından 9 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. vucutcu

vucutcu Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu adamı bicok dergi de ronnie nin veliahtı olarak gosterio ama bu resimde omzu sakat gibi cıkmıs bi de gogusleri ronnie ye gore baya kotu

3. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    kollar ronnieye göre kötü. bacaklar ronnie yi yakalamış. helal olsun. kalflar ronnieyi geçmiş. yalnız jay cutler 1-2 sene içinde birinci olacak gibime geliyor. federov un yaşı kaç.

4. Guest

Guest Guest

Arkadaslar hatirlarsaniz benim daha önce ronnie den daha iyi performansi yakalamis bir sporcu diye birisinden bahsettigim olmustu ve alex demistim sanirim. Iste sonunda vücutcu kardes r4esmini yayimladi. Aradan zaman gecti belki hatirlanmaz ama genel konuya girecek olursak ki baska bir resimde daha acikca bellidir. Görüyoruz ki alex fedorovun düzgün bir forumda ve hacimde hatta definasyonda ronnie den cok üstün taraflari var. Fakat bu son yarismada cok basarisiz bir görünüm sergiledigi icin herkes soka ugradi. bu 2004 russian prix resimleri.
    Asil formunda oldugu zaman sanirim 2003 ün sonlari olacak yada 2004 ün baslari olabilir. cok basarili bir grafik cizmisti ve 2. olmustu ama her nedense ben alexin daha iyi oldugunu ve ronnienin bu kadar zayif kaldigini gördüm. kendi kendime yanildigimi düsündüm ama baktimki dergilerdede ayni sesler gelince sonra yanilmadigimin farkina vardim.

Ama bu vücutgelistirme diger sporlar gibi degil. Öyle bir spor daliki bazen 1 seneni disiplin altinda gecirmen gerekebiliyor. Bu durum diger spor dallarinda yoktur. en önemliside Beslenme disiplinidir.

5. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    hatırladım panzehir bahsetmıstın. bu adamın yaşı kaç. eğer ronnie kadarsa kötü diyebilirim. çünkü jay cutler var. adam diğerliern göre genç ve neredeyse ronnieyi yakalamak üzere.

Sayfayı Paylaş