Aklımda ki Destek Ürünü Kombinasyonu İçin Tavsiyeleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sean-Garvey tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sean-Garvey

Sean-Garvey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    7 yaşından beri futbol altyapısı ile başlayıp son 8 senedir salon antremanları ile ugrasiyorum. iyi hocalardan iyi eğitimler aldım belirli bir seviyeye kadar program yazma bilgim var ancak bugüne kadar beslenme ve destek ürün hakkında cok fazla bilgilenmemiştim o yüzden gelişimim, beslenme cahilliğimden hep ileri attı. Şimdi bir yarışmaya hazırlanıyorum ancak destek ürünleri son aylara doğru nasıl kombinasyon yapacağımı birde bu konuda bilenlere danışmak istedim. Kısaca temel bilgileri verip yardımlarınızı bekliyorum
    Diyet : günde 6 öğün (3 ana-3 ara öğün) ve her öğünde mutlaka öğün büyüklüğüne göre protein alımı, günde aldığım besinler 15 yumurta (2 tane tam 13 tane beyaz) 100er gram yulaf ezmesi,yulaf unu, yulaf kepeği ve yarım yağlı beyaz peynir ile lor, 500 gr et (tavuk,balık,kırmızı et), salata, 3 kase yoğurt, yarım litre süt ve bir öğün sebze yemeği. Sabah kalkar kalkmaz ve antreman sonra optimum whey gold.
    Antreman : Haftanın 5 günü salon antremanı (ilk 3 gün çalışma 1 gü dinlenme 2 gün çalışma 1 gün dinlenme), 7 günü kardiyo. Kardiyo ve salon antremanı olan günler sabah kardiyo akşam salon.

Özetle fazla sıkmadan bilgiler bunlar. Aklımda ki kombinasyon yapacağım ürünlerde aşağıda yazılı, hangilerini kullanmalıyım, almamam gereken var mı, hangi zamanda ve hangi sıra ile nasıl kullanmalıyım?

1.Universal zma pro
    2.Universal amino 2700
    3.Universal nitro
    4.Universal Animalcuts
    5.Dymatize iso 100 whey
    6.Dymatize cla

Şimdiden dikkate alıp cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş