Ailem protein tozuna izin vermiyor..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Srx tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Srx

Srx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ailem malesef geri kafalılıkla protein tozuna izin vermiyolar.. malesef bende evde yemekle günlük protein miktarımı karşılayamıyorum . düşündüm taşındım salon hocasıyla konuşup protin tozu almaya karar verdim hovvayla konuşuca aldıgım tozun salonda biyerde kalmasına izin verirse alıcam .:D:):)

2. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
  3. Srx

Srx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    En baştan daha izlemeyi reddeden geri kafalı bi aileye sahip olmak çok zor :(

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    nasıl yeterli proteini alamıyorsun baya şaşırdım.kaç kg sin?

5. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bizde zamanında çok dil döktük :D -Ben : Ya fast food tüketmiyorum kola içmiyorum sağlıklı ne varsa onu tüketiyorum bu doğal bişey besin takviyesi ilaç gözüyle bakmayın şuna bir zararı yok.

-Babam : Peynir ye hergün sana 2 kilo tavuk göğsü yaptırıyım bunları ye

-Ben : Özellikle antrenman sonrası hemen kana karışabilecek bir protein olduğu için çok işime yarayacak 20-30 dk gibi bir sürede kana karışıyor ama tavuk göğsü 2.5 3 saatte kana karışıyor

-Babam : Bizim zamanımızda protein tozumu vardı ben zamanında çok halter çalıştım bak şu pazulara yılların tecrübesi bunlar

vs vs uzayıp gider 6 ay inatlaştık daha sonra kullanmaya başladım :D

6. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Salon hocan hangi protein tozunu önerdi?
    Düzenli besleniyorsan zaten protein tozuna gerek yok.
    Harçlıklarını biriktir al =)

7. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Ne kadar abartılmış. Alma ozaman. Bende ailen gibi geri kafayım ozaman. Doğada bulunmayan şeyler yapaydır. Bu ürünler kozmetik ürünler labaratuvar ürünleri. Yine diyorum ürünlerin faturalarına bakın sanayi, labaratuvar, kozmetk ürünleri hepsi. Nasıl doğal olabilir. İslenmis bir ürünün nasıl zararı olmaz. Bu ürünler gümrükten nasıl geçiyor sanıyorsunuz... Ben antrenman sonrası ton balığı yediğimi süt içtiğimi bilirim. Varsın geç sindirsin. Sindiriyor ya... Gelistiriyorya... Doğal olarak karsıla sende. Ben protein tozuna karsıyım demiyorum sart değil. Ve doğal bulmuyorum. Bu yüzden aileni anlıyorum. Polemik yaratmak da istemiyorum. Konuyu protein tozu zararlarıymıs falana da getirmek istemiyorum. Ben kullanmadım Allaha sükür gayet iyi geliştim. Yarın öbür gün evet kullanırım ancak fikirlerim asla değismez. Sart değil. Kafana takma. Bu ürùn ilaç değil. Bol sağlıklı sporlar...

StreloK ve freud bunu beğendi.
  8. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Protein tozu doğal değildir doğal olan yaratılanlardır,insanların kimyasallar kullanarak ürettiği toz haline getirdiği şeyler değil ne kola ne çikolata nede tozlar doğal değildir çünkü artık insan eli değmiştir onlara fakaaat iş vucut geliştirmekse protein tozunada gainere ihtiyaç duyuluyor genellikle,bu biraz kişinin istediğine bağlı ve sabrına zamanına bağlı,mesela ben 40 cm lik bicepsleri toz kullanmadn yapamam dolayısıyla kullanacağım el mahkum.Sende toza ihtiyacım var diyorsan kendin kazanıp alcan benim yaptığım gibi,ben çalışıyorum sadece sporum için maddi kaynak biriktiyorum.

9. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ayrıca tavuk 3 saatte sindiriliyorsa antremandan 3 saat önce ye tavuğunu antremanın bittiğinde sindirim başlasın al proteinini.

10. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Beslenme üzerine yapılan paylaşımlardan birinde antremandan 24 saat sonraya kadar protein sentezinin gerçekleştiği bilgisini düşününce öyle hemen kana karışacak bir besine ihtiyaç olmadığı anlaşılır hale gelir.

11. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    bizimkiler niye içiyon dedi heçç aldım içiyom öyle dedim 2 ay sonra şişince babam da istedi. :D

12. Srx

Srx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben 90 kilodan 70 kiloya düzgün bi diyetle düştüm ve şimdi eskisi kadar yemek yiyemiyorum sabah 1 yumurta tıkıyor artık beni . Bizimkilerede dedim gelin gidelim soralım doktarlara ama yinede hayır dediler olmaz yararlı bişey olsa zaaten ben sana alırdım dediler ama ben yinede alıcam arkadaşlarda saklıcam :D ama hergün nasıl onlardan alıp içecegime dair bişey bulamadım :(

13. Srx

Srx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ultimate muscke juicen 2600 önerdi 2.2 kilo 125 tl sanırım alıcam ama fazla kilo aldırıcak diye korkuyorum

14. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Tam olarak anlamamisin galiba. Protein tozu zihirli bir deynek degiliki, istedigin kas kütlesini en kisa zamanda yapasin. Fazla kilo almaktan korkuyorum ne demek? Öyle olsaydi ben alayim hemen

Supplementlere kafa takacagina, beslenmene agirlik göster. Eminim daha cok yol alirsin

15. Srx

Srx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Denemedim mi sanıyosunuz peynir yiyemiyorum yumurtada en fazla 2 tane

Sayfayı Paylaş