Ailem Box Yapmama Izin Vermiyor

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve İbrahim3131ss tarafından 30 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. İbrahim3131ss

İbrahim3131ss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.aleykum 15 yasindayim box a baslayip profesyonel olmak istiyorum 60 KGyim izin vermiolar maddi sikintimiz yok hatta obur aya kadar yazdirmazsalar kendi paramla gidecegim yardim lutfen

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bende 15 yaşındayım yarın boksa başlicam kickbox ta il birincisi oldum açık kahve rengi kuşağım boksta profosyonel olman çok zor yaşın geçmiş bende gitmek istediğim takıma gidemedim yaşım geçtiği için şuan ki ağırsiklet dünya şampiyonu 18 yaşında boksa başlamış ama ondan önce inşaatta çalışıyormuş ve futbol oynuyormuş altyapısı varmış yani
    15 yaşında başlayıp profosyonel olman imkansız değil ama imkansıza yakın ve şuan türkiye adına dövüşen 24 profosyonel boksör var yani 80 milyonda 24 kişi sen bunlardan biri olabilir misin kararını gözden geçir onur şipal var adamın 26-27 kez türkiye şampiyonluğu var olimpiyatlara gitti madalya getiremedi hala amatör boksör yani profosyonel olman çok zor

3. İbrahim3131ss

İbrahim3131ss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bari amatorce yapayim kardesim ama izin vermiyorlar :(

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    fiyatları ucuz olan bir kulübe gidebilirsin bazı şehirlerde ücretsiz kulüpler var benim bugün başladığım kulüp 3 aylık 250 tl mesela bu parayı bir işte çalışıp veya harçlıklarla bile ödeyebilirsin eğer derslerin iyi olursa ailen izin verir sınav notlarını yükseltmeye bak

Sayfayı Paylaş