Aile hakkında

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Murat Mert tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Murat Mert

Murat Mert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba benim ailem diyet yapmamı bencillik olarak görüyor. Paramı boşa haeciyormusum falan yani diyetine devam edemiyorum 3 gün diyet yapsam yine söylenmeye başlıyorlar. Eve ayrı dolap almayı düşünmeye başladım üstelik stresli olmamam gerekiyor ama bu gün içinde moralimi çok bozuyor hem spora çok bağlıyım 4 senee oldu ama hiç düzenli beslenemedim herdefasinda aynı sorunu yasiyorum. Anlatamıyorum bir türlü onlara. Ne yapmam gerekiyor?

2. MADXLAYNA

MADXLAYNA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de ayni durum var maalesef,diyeti cok agir yapmana gerek yok sekeri kes ve kalori hesabinin pesine dus sadece proteini alabilmek icin gizlice supplement kullanabilirsin su icmeyi ihmal etme en az 2.5 3 litre icmelisin. Cok ta skma kendini rahat ol olmuyorsa dirty bulk yapmaya basla ne bulursan ye sonra define olursun :)

3. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Ailenin durumu iyiyse ve halihazırda Tavuk-Lor Peyniri gibi ucuz kaynakları tercih ediyorsan pek umursamamanı öneririm. Ancak kırmızı et kırmızı et diye tutturan arkadaşlar gibi inat ediyorsan aile bütçesi açısından sıkıntıya sebep olabilir böyle bir tutumun varsa uzaklaş derim. Ayrıca besin destekleri daha pahalıya mal olur dediklerime kıyasla.

Çok hızlı bir metabolizmaya sahip değilsen ve yağ oranın da düşük değilse aman deyim dirty bulk yapma, dirty bulk hayvan gibi yağ ve su ekliyor vücuda. Ciddi miktarlara gelmiş yağ oranı ve su doping olmadan çok uzun sürede define olmana yol açar, hızlı vereyim desen eklediğin kas kütlesini de kaybedersin. Kısacası dirty bulk'dan olabildiğince uzak dur.

4. Hesher

Hesher Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de aynı problemi yaşıyordum. Muz alır odama koyardım bir şey alır odama koyardım çok kötü hissettiriyor insana.

5. Ayhanmetal

Ayhanmetal Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Yakismaz muz alip odaya koymak dostum alip mutfaga koyacaksin yiyecegin zaman da yersin. Ozsaygini yiitirdikten sonra Arnold olsan ne olur kendini iyi hissedemezsin ki

6. Hesher

Hesher Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam eve normalde muz alınmayacak mesela o hafta ama ben her sabah yulafın yanında 1 tane yemek için 5 tane alıyorum spordan eve dönerken. Mutfağa koyarsam 4 kişiyiz herkes 1 tane yerse ilk gün bitiyor muzlarım :D yoksa ailemden esirgediğim yok da tamamen spor amaçlı aldığım için yani

Sayfayı Paylaş