Ah Şu Sorunlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Purposeless tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Purposeless

Purposeless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar haziran bu yana düşük karb bol protein ile besleniyorum son 2 aydır vücut tepki vermeye başladı değiştir artık beslenmeni diye bağırıyordu resmen ama 2 aydır kendimi mecbur hissettiğimden değiştirememiştim
    beslenmemi çünkü sık sık soğuk algınlığına yakalandım

ilk ay cardioyu bıraktım haftanın 4 günü hit cardio yapıyordum 20 dklık bir de evde yapınca sporu yağlanmamak için iyice dikkat etmek zorunda kaldım bırakamadım beslenme şeklini haftalık cheat day (karb yükleme günü) bile yapmayı bırakmıştım sonra ilk ay öyle geçti

2.ay mide de hazımsızlık gibi bir sorun ortaya çıktı sürekli geğiriyordum engel olamıyordum geceleri uyuyamıyordum o derece bir de bunun yanına baş dönmesi ve saç dökülmesi eklendi belki de en çok canımı sıkan bu baş dönmesiydi şuan da düzelmiş değil hala baş dönme sorunum var son 1 aydır da baş dönmesi yüzünden cardioyu yapamadım hep yağlanmadan korktuğum için baya dengesiz beslendim bilinçsiz şekilde

Sonuç olarak yağlanmadım hatta kilo bile verdim ama sarkmalar oluştu baya vücutta daha doğrusu göğüs kısmında

Şuan ki halim : Bel 76 Göğüs 91 Kollar 34-33 Kg 68
    upla 1.jpg upla 2.jpg upla 3.jpg

Şimdi ise son 10 Gündür vücut toparlasın diye kendini bol bol karb yemeğe başladım 4-5 bardak mercimek çorbası - 1 paket galete - bol bol meyve yemeğe başladım belki bir düzelme olur diye baş dönmesinde felan tek düzelmeye başlayan şey geğirme sorunum oldu git gide azaldı sulu şeyler yiyince geğirmem

2 Gün önce dahiliye ye gittim hem şu geğirmeyi tam olarak nasıl kurtulabilirim diye sormak için hem de kan tahlili felan yaparsa vitamin felan eksik mi bende diye meraktan gittim

Kan tahlili yaptırdı karaciğer enzimleri yüksek çıkmış birazcık direkt sordu protein tozu kullandın mı felan diye dedim bende böyle böyle tavuk-yumurta yiyorum her gün 2 tam 3 sadece beyaz şeklinde sonra sonuçlara baktı asistanına uzun birşeyler söyledi dedim doktora baya uzun birşeyler söylediniz çok mu kötü durum felan güldü yok ben biraz abarttım emin olmak için tekrar bir kontrol etmek istiyorum seni dedi pazartesi tekrar kan vermeye gel ve ultrason çektir dedi

Kan Tahlili Sonucum
    IMG_20141206_194116.jpg IMG_20141206_193524.jpg

Öyle bir psikolojim bozuldu ki geçen sene dershane varken kafam meşguldü takmıyordum fazla şeylere tek taktığım şey göz altı morluğım ve göğüs uçu şişkinliğimdi fotoğraflar hep oynadım şişkinlik gözükmesin diye şişkinlik ile iyice boka sarıyor görünüm önceden dediğim gibi tek derdim göz altı morluğum ve göğüs ucu şişkinliğimdi şimdi ise evde otura otura herşeyi kafaya takar oldum kendi kendime konuşuyorum evde kimse yokken bazen niye benim başıma geliyor bunlar .... boy desen yok (1.68) özgüven desen yok epilepsi var o yasak bu yasak şunu yapmak yasak hayatında tek bir kıza açıldın o da ciddiye bile almadı seni tipine s.... (aynaya bakıyorum bu lafları ederken) yapayalnız hissediyorum kendimi bazen ablam üzgün olduğumu farkediyor boş yere yıpratıyon kendini ablacım on numara çocuksun biraz özgüvenin olsa yapamıcağın şey yok bak örneğin 3 adamdaki ibrahim'e nasıl özgüveni var kendiyle barışık ondaki özgüvenin %10u sende olsa neler yaparsın diyip beni güya motive etmeye çalışıyor hayatım çok boktan anasını satıyım ya kendim de iyi olarak gördüğüm tek özellik azimli oluşum 2 sene önce 25 kg veren insanım kafaya koyupta 7-8 ay içinde ama o zamanlar böyle sorunlarım çıkmıyordu şimdi peşimi bırakmıyor sorunlar çok mu şey istiyorum arkadaş alt tarafı sağlıklı yaşam-fit bir vücuda sahip olmak istiyorum kısacası kendimi beğenmek istiyorum amacım hayvan gibi kas yapıp kızlara göstermek değil vücudu bazıları gibi benim tek derdim kendimi beğenmek

2. Canuck

Canuck Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    man the fuck up

3. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Kardeşim meme ucun jinekomastiden dolayı öyle yağ yakmayı bırakıp hacim kazanmalısın
    Ama sakın hacim alcam diye yağlanma ayda 2 kilo kontrollü bi sekilde basit karbonhidrattan dur

Sayfayı Paylaş