agir spor testis sarkmasi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ugurcan17 tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ugurcan17

ugurcan17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    s.a arkadaslar 1 yildan fazla fitness sporuyla ilgileniyorum ve 1 hafta once basima boyle bisiu geldi. biraz fazla abartmis olabilirim agirlik ve setleri normaldekindem fazla uyguladim ve sol testis biraz sarkti bayagi arastirdim varikosel gibi bir hastalik olabiliyormus ama hic bir belirtisi yok bende yani ne damar kalinlasmasi ne baska etkenler normalden boraz daha asagi indi ve rahatsiz oldu buraya yazdim belki bu durumu yasayan vardir diye hani bu aralar kaloriferler fazla yandi bizim evde sicak diyorum sicaktan dolayimi spordan dolayimi ve suan 4.5 gundur spor yapmiyorum duzgun bi sekilde abartmadan 3.4 gun veua 1 haftada 1 o işi yaparim sarkmadan baska bir sorun gormedim. yaşayan varsa nasil duzeldigini detayiyla anlatirsa sevinirim insan korkuyor

Tulayh bunu beğendi.
  2. hal65

hal65 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kardeş meraba ben varikosel ameliyatı oldum ama yinede devam ediyor su anki durumu ne bilmiyorum ama doktora git test yaptır muhakkak bilen başka arkadaş varsa yardımcı olursa bende sevinirim bacak antrenmanı fazla yapmamak gerekir diye biliyorum ben..

3. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    mastürbasyon yaptığında meninin basıncında değişiklik var mı?
    eğer cevabın evet ise korktuğun başına gelmiş demektir. ancak belirttiğin durumlarsa sol testis sarkması ile varikosel arasında bir bağlantı kurman yanlış.
    böyle bir durumda uzman bir doktora görünmelisin.

Son düzenleme: 9 Nisan 2015
  4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar bu ve bu gibi durumlarda yapacağınız en doğru şey bir uzmana gozukmektir

Sayfayı Paylaş