Adana Tavsiye Salon

Konusu 'Adana' forumundadır ve yellow_captain tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar
    Ben konuyu buraya açtım çünkü bu spora hemen başlamak istiyorum ve hiçbiryere konu açamadığım için buraya açtım. malum önümüz 1 ağustos ramazan .body için 1 aylık vaktim var.

öncelikle şunu sormak istiyorum.16 yaşındayım,1.81 boyum var,59.5 kiloyum . boyda sırık gibi olunca çok zayıf gözüküyorum.sizce bu spor başlamalımıyım . yoksa sen bu işe hiç bulaşmamı diyorsunuz. :D

2. sorumda çevrem kilo almam gerektiğini söylüyor bende kas şeklinde kilo almak için ilk önce bu spora başlamak istedim. fakat forumu araştırdıktan sonrada bu sporun yüzlerce yararını gördüm.

3.sorumda adana tavsiye edeceğiniz body salonlarını yazarsanız makbule geçer namıkkemalde oturuyorum.yakın olması şart değil ama olursada kötü olmaz :D
    fiyat --- yer ---- saatleri ---- aletlerin durumunu belirtmenizi rica ediyorum. ayrıca hocada çok önemli çünkü ben bu spora başlarsam ki başlamayı düşünüyorum.bilgilerim netten öğrendiklerim kadar yani hocanın desteği şart.

yardımlarınız için sonsuz teşkrlr :)

ayrıca biliyorum herkes beni uyarıcak niye konu açtın diye diğer adana için tavsiye salon konularının en yeni geçen yılın olduğu için açtım yanlş bişey yapmşsam afola

ayrıca ben bir kulübün altyapısında futbol oynuyorum hızıma çevikliğime bir etkisi olurmu yoksa ayrı bir proglamlamı hazırlanmalıyım .?

Son düzenleme: 23 Haziran 2011

Sayfayı Paylaş