[Acill Yarın Alıyorum] Hangi gainer hangi protein tozu??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gx2sekes tarafından 20 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gx2sekes

gx2sekes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben daha yeni başladım ama etkili çalışmaya kararlıyım.Benim isteğim kas ile kilo almak.

10 kilo kadar alıp aşağı yukarı fit bir vücudum olsun istiyorum.Gelelim asıl meseleye yemem içmem çok süper olmadığından supplement alıcam.Benim araştırmalarıma dayanarak weider mega bass 2000 (3kg) ile Weider CFM Whey Protein (908 gr) almayı düşünüyorum.Biraz tuzlu olucak ama kaliteli oldğuna inanarak bunları seçtm.Bunlarıda;

Normal günler: kahvltından sonra 80gr gainer
    akşam yemeğinden sonra 80gr gainer

Antremn gnleri:kahvltından sonra 80gr gainer
    Antreman sonrası whey
    akşam yemeğinden sonra 80gr gainer

olarak düşündüm.Ama gerçkten bu konuda epey bilgisizm.Sizin değerli tecrübelerinizden faydanlanmak istiyorum.Bunlar uygun mudur acaba?fikirlerinizi bekliyorum

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Ne kadar yeni başladın ?

3. gx2sekes

gx2sekes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. ayım yeni doluyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:52 ----------

vay arkadaş kimse mi bir fikir sunmaz

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bu forumda bir konuya cevap verilmiyorsa,sebebi bilki cevabının forumda mevcut olması,illaki bir tavsiye istiyorsan,kendi görüşüm henüz çok erken olduğu,1 aylık bir kas gelişmesinede sanırım mevcut öğünlerden aldığın protein yetecektir diye düşünüyorum.Önce formu yakala daha sonra dışarıdan destek sağlarsın.

Sayfayı Paylaş