Acil yardim lütfenn. nefes darlığım var.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Kplnnn tarafından 14 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kplnnn

Kplnnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    28 yaşında 64 kilo bir bayanim diyet ve sporla hem kilo verip hem sıkılasmak istiyorum. 10 gundur fitness yapiyorum. Fakat son 3 gundur nefes darligindan ölecekmisim gibi hissediyorum. Bugun artik dayanamayip acile gittim. Ekg ve akciger filmi cekildi sorun olmadigi soylendi. Ailede kapl rahatsizligi var diye korkmustum. Yakin zamanda kontrol icin kardiyologa da gidecegim.Daha oncede sporda hic boyle bir sıkıntı olmadi. Lutfen bu durumla ilgili bir bilgisi olan bana yardim edebilir mi? Spor yaparken dogru nefes alamadim mi oyuzden olabilir mi ?

2. Hagal

Hagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Proje Yöneticisi
    Yer:
    İstabul
    Diğer arkadaşlar beni taşlayacaklar şimdi ama bende hem astım var, hem günde 1 paket sigara içiyorum. Doğru nefes almadığım anda kardiyo yaparken tıkanıyorum.Ben kesinlikle bir acemiyim ama doğru nefesin etkisi ve katkısından eminim.

3. Kplnnn

Kplnnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gecmis olsun. Bende sigara iciyorum fakat bu korkudan 3 gundur dogru duzgun icmedim bile. Cok kötü bir his nasil gececek bilmiyorum. Sporu birakma noktasina geldim artik

Sayfayı Paylaş