Acil yardım!!!!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chuvi tarafından 2 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. chuvi

chuvi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese mrhb.siteyi yeni keşfettim ve insanların duyarlılığına hayran kaldım.bana da yardım edecek birileri kesin olur diye düşündüm.zayıflık problemim var. 17 yasındayım.boyum 180 we kilom 58.koç zayıfım.bu durum psikolojimi de olumsuz etkiliyor.bb ye basladım ama sadece kilo alabilmek için.iştahsızım ve bunu engelleyemedim.diyetisyene de gittim.ewde birkaç aletim var onlarla çalışıyorum.sınava hazırlandığım için düzenli olmuyor. yazın Ecto Programını yapmayı düşünüyorum.ek besin kullanmam şart oldu.ama kararsızım.Massive Whey Gainer mı proteyin tozumu yoksa creatin mi kullanmalıyım.benim gibi birine tavsiye ettiğiniz markalar nelerdir?we bu ürünleri ne kadar süre kullanmalıyım.lütfen cevap. . .

- Yardım, Şuna Bir Bakın, Böyle Yapsammı, Nasıl?, Birkaç Soru ve bunların benzerleri, hiçbir bilgi taşımayan başlıklar kilitlenecektir. Herkes mesajınıza baksın diye üstü kapalı, muğlak başlıklar seçmeyin

Kurallari oku:
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=2498

/Despo

2. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    gainer kullanmalısın ilk once kilo almak istiyosan..

3. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım bir kere zayıfıktan psikolojini bozmana gerek yok...cunku caresi var..unutmaki sismanlıktan daha kolay bi caresi var....Kesinlikle Weight Gainer yani kilo aldiricı toz almanı tavsiye ediyorum...ama burada onemli olan kilo aldiricini tadının guzel olması kı istahla icebilesin..Ben INKO SPORT un crash weigh cilekli kullandim bi ara meyve suyu ile cok guzel bi tadi var. sakın GNC den cukulatalı falan alma cunku icecege karıstırması cok zor oluyo. Kılo aldırıcıyı her gun duzenlı kullan gunde 2 sefer min. ve sakın toza acıma koy koyabıldıgın kadar...1 ayda hemen fark edecektir..Tabi bunla beraber yemegini arttırmalısın yoksa tozun sana bi faydası olmıyacak ve gunluk ıhtıyacını karsılıyarak ek bı kılo aldırmıcaktır....Evde agırlık calısmaya ozen goster kullandıgın enerji sana aclık olarak geri donecektir ve istahın acılacaktır....

4. erayyy

erayyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hardline progainer alabilirsin ben kullanıyorum güzel bi ürün ve kısa sürede etki gösteriyor

5. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    ya bu durum bendede vardı ne kadar bozmamaya calışsanda zayıflık insanın psikolojisini baya bi bozuo ama bb sayesinde bundan kurtuldum artık övgüler moralimi düzeltio :D :D :D arkadaşım bb yi keşfettiysen sorun bitmiş sayılır olayın %50 sini bitirmişimin artık bu siteyide bildiğine göre yapman gereken sitede biraz araştırma..

6. psycholost

psycholost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşım sana bi tavsiye, nasılki insanlar sigara alışkanlığını bırakmak için kuruyemiş gibi ağzı boş bırakmayacak besinlere yöneliyorsa sende aynen kilo almak için ağzını bir an boş bırakma... Karnım ne zaman acıkır diye bekleme, elinde oldukça ye mideni genişletmeye bak. Anlatmak istediğim karnının acıkmasını sağlamayacak kadar ye !

7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Düzenli olarak idman yapamadığını sölemişsin.. o yüzden creatin için daha erken . Creatin kullanma seviyesine gelmen için minimum 3-4 ay düzenli çalışman lazım. ama whey garnier kullanabilirsin tabi arkadaşların sölediği gibi.. bide zaten 17 yasındasın büyüme çağındasın. bol bol et süt balık tüket. bide eczaneden balık yağı al öğlen yemeğinden sonra 1 tane iç kilo almana yardımcı olucaktır.

8. DR.FLEXOR

DR.FLEXOR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    DOKTOR
    Yer:
    KIRKLARELİ

Merhaba ben Dr.flexor 17 yaşında çok genç ve oldukça zayıfsın, kilo vermek kadar kilo almakta oldukça zor ama imkansız değil herşeyde önce 3 ana ve 3 ara öğün yemeği düzenli olarak almalısın herşeyde istediğin kadar yemelisin özellikle akşamları yemekten sonra kuruyemiş(fındık,badem,ceviz vs. ) bolca yiyebilirsin balık yağı ve vitamin almanı tavsiye ederim başarılar.

Sayfayı Paylaş