Acil Yardım. Karın ağrısı ve ishal oluyorum 3 saat ac kaldıgımda.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve verseca tarafından 29 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar spora başlayalı 45 gün oldu 6 gündür karın ağrısı ve ishal var. İlk dedim gecer. Baktım gecmiyor hafta sonuna geldi doktor yok bide öyle bekledim. Vesselam bugune nasip oldu doktorlar tatilde acilde baktılar birşey bulamadılar. Dahiliye pazartesi günü acılcakmış daha 6 gün var :(

Asıl sorun şu 3 saat yemek yemediğimde müthiş karın ağrısı ve peşine ishal oluyorum. Omu dokunuyor bumu oluyor derken en sonunda farkettim. Yiyince geciyor.

Buraya nasıl geldim.. 45 gün spor yaptım ama 9 kg kütlem arttı. Günde 8 9 öğün yedim. 1 kg falan yağ aldım gerisi kas su.. neden böyle bir manyaklık yaptım bilmiyorum. Cok korkuyorum. Acaba insülin dengemi falanmı bozdum. Bulantıda geliyor ama kusma yok.

Tecrübeli vucutcu abiler yardım lütfen psikolojim bozuldu. 9 kg almıştım 6 gündür 2 kg geri verdim. Yada bağırsak miğdeyi geriboşalttımda diyebilirim. Canım yemek istemiyor ama yemeyince karnım ağrıyor. Lütfen yardım :(

Not: steroid falan kullanmadım.

Not: günlük beslenmem: zeytin ve hindistancevizi yağı.1 kiloya yakın pilav lapası 1 kiloya yakın kırmızı et bol sevze bol meyve 10yumyrta 1 litre süt. Kuruyemişler vs... şuan boyum 185 kilom 82 6 gün önce 84tüm. Bailadıgımda 75 tim 45 gün falan oldu. Nolur yardım edin

Sayfayı Paylaş