Acil Kilo Yakımı Tavsiyesi...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kadir_10 tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Kadir_10

Kadir_10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaslar 21 yasindayim 183 boyunda, 102 cm gobek, 100cm gogus, 65 cm basen, 43 cm baldir, 37 cm kol ve 96.5 kiloyum kilolarim basima dert hic bir kiza acilamiyorum bu gobekle bende artik yeter dedim hardline cla aldim 100 kapsul 1000mg l carnitinede alicam hardlinenin 1000 ml olanindan eliptik bisiklet aldim manyetik olanlarindan gun 1.5-2 saat eliptik bisikletle çalisayim diyorum sizin ek bir tavsiyeniz var mi ? 70-75 kiloya dusmek istiyorum biraz uzun oldu ama tum detaylari yaziyim dedim ona gore birsey soyleyin istedim lutfen yardim edin

2. mr.taskan

mr.taskan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ANKARA
    çok uzman değilim arkadaşım ama ben diyet ve kardiyo ile 90 dan 76 ya düştüm az da ağırlık çalıştım. belki senin için de bir yöntem olur

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Aldığın yağ yakıcıyı yazmışsın, alacağın yağ yakıcıyı yazmışsın, kardiyo aleti yazmışsın ama önemli olan tek şey beslenme ve beslenmeyi yazmamışsın.

Kilo vermek istiyorsan az ye, tahminen 2200-2300 kalori civarı bir diyete gir, kilo kaybı başlamazsa 2000 civarına düş. Ağırlık x 1.5 gr protein al, bir mutfak tartısı ve fatsecret'la kalori miktarını takip et, ağırlık çalışarak kas kaybı olmamasını sağla.

Yalnız kadınlarla ilişki kurmak için bunlara ihtiyacın yok. Kendine güven yeter. 96 kilo 183 boy için çok kötü sayılmaz hatta boyun sayesinde çoğu kişiden avantajlısın ama o avantajı kullanabilmek de lazım tabi.

4. çaresizasosyal

çaresizasosyal Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    23
    yağ yakarken ağırlık çalışmak kas kaybını önlüyor mu? ya da en azından minimalize mi ediyor? çok yeni sayılmam ben de yapıyorum bu sporu ama yağ yakarken kalori açığımız olduğundan zaten kas kazanmamız pek olası değil diye biliyorum fakat bu süreçte kaybedilen kas oranını en aza indirip gücü koruyabilmek için antrenmanlara devam etmek daha mı faydalıdır? cevap evetse antrenmanlarda ağırlık artışı yapılmalı mı yoksa aynı ağırlıkta mı devam edilmeli kas kaybı olacağından?

5. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    İyi bi diyet ve siddetli kosu dan sonra bitene kadar agirlik kaldirmak.

Sayfayı Paylaş