Acaba yanlış mı yapmışım yardımcı olur musunuz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve canreyiz tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalae bugün whey protein almak için gittim kafamda hardline whey 3 matrix 2300gr olanından vardı. 170 tlye aldım çıktım. Ama geri döndüm almışken iyisini aliyim diye bi sordum daha iyisi var mı falan diye . ordaki çalışan biseyler gösterirken dukkan sahibi heralde çalışana ordakini ver dedi . bana dedi bak bu amerikan mali ama gümrükte kapağı açılmış sadece kullanilmamis bi sorun olmaz dedi. Alicagin üründen daha iyidir falan dedi ama baktik protein orani daha azdi.hardlinedeki whey protein degil falan dedi. Normalde aldığından daha pahali ama açık diye sana al aynı fiyata veriyim dedi ben de tamam dedim . adam sonuçta işin uzmanı. Verdiği proteinin ismi
    Inner Armour Whey Protein 2270 Gr . acaba yanlış mı yapmışım almasa mıydım

2. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yok mu koskoca forumda bilgisi olan

3. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bunun bilgiyle alakası yokki gerçekte olabilir sahte de olabilir. Bir dahaki protein tozu alacağında sağlam ve indirim yapan siteler var onları dene.

4. kubilaykot

kubilaykot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim proteinci tanidik biyerse sorun olmaz diye dusunuyorum ama adamın dedigi gibi inner daha iyi

5. kubilaykot

kubilaykot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bak ben muscletech whey protein kullandım poset seklinde ayni 2240 gram cok faydasini gordum ondan once whey premium kullanmistim bukadar etki goremedim

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    0 almak varken hiç tanımadığın bir yerden açılmış ürün almışsın bu en başta yanlış bana kalırsa. Ayrıca evde kullanmadan önce tartmanı öneririm gramajında hata var mı yok mu öğrenmiş olursun.

Ayrıca Hardline markasını kullanmayan biri olarak şuan supplementler.com dan iki markanın ürününe bakıyorum. Inner Armour'un bcaa içeriği yok. Eğer öyleyse Hardline daha iyi bir ürün. Sadece bcaa'de değil diğer aminoasitler de mevcut

7. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Iste ben de supplementler.com dan baktim hardline daha iyi gibi. Bunu kullanan yok hiç yorum yapilmamis. Ama adam amerikadan geldi dedi sadece gumrukte acilmis. Dukkanda da tartti 2300gramdan fazla geldi kutusu ile beraber. Ama adam dedi ki hardlinedeki protein orani fazla ama whey protein değil o dedi. Bak dedi bu amerikadan gelme işin merkezi falan dedi birde al aynı fiyat diyince bana cazip gldi aldim

8. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ne yapiyim şimdi bilemedim kullaniyim mi iyi midir sozce yoksa kullanmiyim mi

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Almışsın o kadar kullan bence

10. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Emin misiniz ? Yok mu koca forumda supplementlerle ilgili bilgisi oolan???

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kurduğun cümleyle bu konuya yorum yapan 3 kişiyi ezdiğin için teşekkür ederim. Spor hayatında sana başarılar

ReLax35, winston123 ve Bekci bunu beğendi.
  12. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hadi git ağla:D almışsın o kadar kullan bence ne demek. Bilgin yok madem cevap verme belki benim zararıma olucak bu supplement. Çocuk oyuncakları kısmına açmadım ki konuyu. Supplementler kısmına açtım burdan da bilen çıkmıyosa ben napiyim.

13. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    açık mal alınır mı kardeş proteinlerin yüzde doksanı yurtdışından aemrakdan geliyor zaten ama almışsın bi kre kullan ne çıkarsa bahtına. tv ler bas bas bağırıyor açık ürün almayın diye seni tebrik ediyorum

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Muhattabın olan insanları bilmiyorsun; zamanın varsa

https://www.bodyforumtr.com/threads/kauss-supplement-günlüğü.57936/

kullandığım ürünleri bir görmeni isterim. ( bunu başka arkadaşlar yanlış anlamasın. Tüm sayfalarda farklı ürünler mevcut. İlk giriş kombinem gözüne takılmasın ;)).

Açık ürün almışsın burada dert yanıyorsun. Yardım etmeye çalışıyoruz verdiğin tepkilere bak. Sonra forumda kimse cevap vermiyor. Vermez tabi. Bilgim hakkında fikrin dahi yok ki açık supplement alan birisi bilgiden mi dert yanıyor ?

Ne diyecek millet. Kesin orjinal midir ? Çoğu kişi niye öyle aldın yazık olmasın kullan der. Ayrıca Hardline'in hammaddelerini yurtdışından getirdiğini bilmeyen bir üyesin. Gidiyorsun bu Amerikan malı diyorsun.

Satıcı sana açık malı bu daha iyi diye satabiliyor ve sen bilgilidir diye inanıyorsun. Ama burada ki insanların görüşlerini kaale almıyorsun. Neyse bu kadar laf söylemek bile fazla.

15. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Burdakileri kaale almasam zaten sormazdim. Satici bana hardlinenin içindeki whey protein değil başka şeyden geliyo o protein dedi. Bu normalde daha palahi sor soruştur istemezsen eğer geri getir dedi. Satıcı malının arkasında duruyo zaten. Skt de zaten 2016ya kadar. Sormak istesigim sadece saticinin bana verdiği mal iyi midir yoksa geri mi versem?

16. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Madem geri getir demiş bence sen o tozu iade et. Onun yerine hardline al en azından için rahat olur. Sahte mi değil mi diye kafana takılmaz. Bu arada hardline izole konsantre ve hidrolize karışımı
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2015 ---
    Madem geri getir demiş bence sen o tozu iade et. Onun yerine hardline al en azından için rahat olur. Sahte mi değil mi diye kafana takılmaz. Bu arada hardline izole konsantre ve hidrolize karışımı

Sayfayı Paylaş