Acaba Jinekomasti var mi bende?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve serdar2 tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    evet arkadaslar uzun suredir kafama takiliyor. Bulundugum ortam dolayisi ile doktora vakit bulamiyorum.sabah 6 ile oglen 4 e kadar calisiyorum.Kesin karar veremiyeceginizi biliyorum ama genede yorumlarinizi soyler misiniz acaba?
    Ayrica kilom 99 boyum 183.116 idim 2.5 ayda 99 a dustum.ilk 1.5 ay sadece templu kosu/yuruyus yaptim.son 3 haftadir da felan fitness te agirlik+ kardiyo yapiyorum.haftada4/5 gun. neyse sorun burda degil belki fazla kiloadan oyle duruyor ama insanin psikolojisini bozuyor. amacim 80 kilo olana kadar fitness+kardiyoya devam etmek sonrada v.g ye agirlik vermek.
    Ayrica Gogus uclarina ne kadar bastirirsam bastirayim ,kesinlikle herhangi bi aci hissetmiyorum.
    RESIM1
    RESIM2

2. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    20-25 kg fazlası olan biri için normal bir görüntü bence. Yağ oranını uygun seviyeye düşürdükten sonra yine görüntüde bir sorun varsa ozaman bu olasılığı düşünmeye başla.

serdar2 bunu beğendi.
  3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  4. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    serdar2 zaten doğuştansa yani fazla kiloda jineko yapptıgı söylenir şu an acı hissetmezsin jineko olsan dahi. Jineko nun türlerine göre değişse de gögüs uçlarındaki sertlik veya genel yaglanmadaki dolgunlukla da anlaşılabilir. Eğer yağlanma göz konusuysa yinede uzun zaman yapılan spor neticesinde istediğin görünüme ulaşılabiliyor bende uzun zaman önce biraz vardı sıkı diyetlerle zamana bırakarak aşılabiliyor.

kolay gelsin...

serdar2 bunu beğendi.
  5. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    yorum icin tesekkur ederim. doktora gidebilsem isten izin alip gidicem ama gidemiyorum.80 kiloya kadar fitness ve kardiyo+diete devam edip gorecegim gene bicimsizlik olursa artik ameliyatsa ameliyat yaptiracagiz.Insanin psikolojisini bozar boyle hastaliklar.zaten diyetimde yag nerdeyse 10 grami gecmiyor. karbonhidratida sINIRLI aliyorum.azimle bu isin ustesinden gelecegimi umud ediyorum.

6. frozennn

frozennn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    jınekomasti var mı acaba yardım

Arkadaslar 28 yasındayım.180cm boy.78 kg agırlıgındayım.gögus kaslarımı sıktıktan sonra elime bayagı ucta kısım geliyor jınekomastş olabilir miyim.Ömrümde cok agır isler yapmadım yani spor da yaptıgım sölenemez.sınav cekiyorum aralıklı ama.sporla gögüslerimi toplar mıyım

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      32,8 KB
      Görüntüleme:
      731
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      31,8 KB
      Görüntüleme:
      702
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      51,3 KB
      Görüntüleme:
      718
  7. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bana çene altından ve kollarından arkası ( kanatların altındaki atardamarı yağ olan yerinde çekermisin ) şimdi görüntü itibariyle hafif bir jinekomasti gözüküyor fakat kiloya bağıl oluşmuş olabilir. ellerinle muayene etmelisin bir elle bakalım yumru mu var yoksa kiloya bağlımi birde çene alyını elinle tutmaya çalış okadar kilolu isen vucudunun o bölgesindede vardır. genellikle hormon testinden anlaşılır jinekomasti. fakat böylede varlığından kuşku duymamız yeterli olacaktır.

himes bunu beğendi.
  8. peter

peter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sinan
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar bende göğüslerimden şikayetçiyim ben boks yapıyorum bazende ağırlık kaldırıyorum bench press vs. neyse benim göğüslerim doğuştan beri var nasıl kurtulabilirim bayağıda büyük duruyor lütfen yardım edin boyum 1.85 kilom 130 . 146 dan 130 a düştüm

9. ryop

ryop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de aynı sorunu yaşıyorum. Yaşım 16 boyum 193 kilom 123 den 104 e düştüm ama hala alt göğüs dediğimiz bölgede biraz yağlanma var , ama bu durum 1 ay denize gidip geldikten sonra baya geçiyo , daha sonra kilo alınca tekrar belirginleşiyor.Geçenlerde bodye yazıldım göğüsümün yağlı kısımlarında belirgin bir azalma ve çatlak oluştu. acaba bu durum yüzmeyle ve sık body gitmekle önlenir mi ?

10. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    uzun süreli fitnes ve yüzme gibi sporlarla bunu yok edemessiniz ama belli olmamasını sağlarsınız , jinekomasti varsa ameliyatla alınır yağ tabakası değildir bu nedenle sporla yakılmaz ama kollarnızı havaya kaldırp geriye büküldüğünüzde göğüsleriniz nasıl dağılıyorsa belli bir süre spor yapıp fit kalıp hacim kazanırsanız yağda jinekomastida göğsünüzde yayılır , ameliyat öncesi spor yapmak ilk tercihiniz olsun

11. ConnorReis

ConnorReis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardes bendede var sag gogsum yag bezeli biraz kiloluda degilim kilo alamiyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Ömer2626

Ömer2626 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende jinekomasti var ameliyatla aldırmak istiyorum ama iz kalabilir diye birde sene sonunda polislik için mülakatlara girmek istiyorum sıkıntı yaratabilir diye korkuyorum tecrübesi olanlar yada bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi?

Sayfayı Paylaş