Ac kalip takviye ile kilo vermek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Erdem92 tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Erdem92

Erdem92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar bir sorum olcak arastirdim ama yeterli bilgi bulamadim.
    Ornegin:
    1. gun
    sabah 1 yumurta yiyip oglen spora gidip o gun baska hicbirsey yemeden durup spordan sonrada kas kaybi ve yemek yenilmedigi icin o acigi kapatmak amacli protein tozu icilip gun icindede sadece su icilirse. Kas kaybetmeden yag yakimi yapmak mumkun olur mu?
    2.gunde
    Sabah yumurta diger ogunlerdede corba tarzi sivi agirlikli yemekler olup 3. Gundede tekrar 1. Gunun aynisini yapip bu sekilde devam etmek ?? Sizce yag yakimi kg kaybi olup. Kas kaybi olmadan olabilir mi ?
    Boy: 179
    Kilo: 86.5

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    bak dostum protein yapi taşi olduğu gibi en zengin enerji.kaynağidir kilo verenlerin cogundan sunu soylediğini cok duyarsin gobek gitmiyor kilo veriyorum yağlarim erimiyor derler ve vucutlari cidden kuculur ama o yağ hep durur cunku altindaki kas erir yani bara giren çalkalanir kiloyu vericeksin once ekto diye tabir edilir kakura olacaksin en.baba vucutlar ektodan cikar sonea temiz bulk ile kas yapicaksij belki 5 sene belki 10 sene ustune koya koya gidersin düz bulkta yaparsinda o diyete girdiğinde kiloyu verirken clean bulk yapip alacağin kasdan daha fazlasini kaybedersin zaten once bi kiloyu at ne varsa ustundr kurtul sonra temiz temiz adeleye yüklen.

3. ferhat.54k

ferhat.54k Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    kas kaybedersin ve yağ yakamazsın.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    yağ yakamazsın kastan kilo verirsin. takviyeler öğün yerine geçmeyecek kadar yetersiz şeyler.

Sayfayı Paylaş