Abimin Protein Tozu almayim diye attigi mail

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 25 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    Arkadasim cepten yaziyorum onun icin kelimeler birbirine girmisolabilir kusura bakmayin yukardaki arkadas hala yaziyorsun falan demis burda kavga tartisma yaratmak istemiyorum ama seninde usubinu sevmedim herkezin gorusune biraz saygi duyup kendini profosor gibi goaterme istersen bu konuda google arastirmalarin sonucunda edindigin bilgilerle herkez bildigini yapmakta ozgur sen ton baligiyla mutlu yasamlar demisin tskler sonuca kolay yolla saglicama gec ama azimli bir sekilde saglamayi tercih ederim bu sporuda hayatimin sonuna kadar yapmayi dusunuyorum olmezsek allahin izniyle:) hayirli ramazanlar simdiden

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ben yaşadım oldu kabul ettiğimiz bir yaklaşım değil öncelikle..ayrıca istisnalar hariç doktorlar bilmediklerine düşmandırlar..yani bazen google daha sağlam bilgiler verebiliyor sağlam kaynaklara ulaştırıyorsa sizi..

hakan'ın da dediği gibi doğal beslenmek lazım ama protein tozu da alınca kararında almak, nesquik gibi aklına geldikçe almamak lazım..

tartışılacak bir konu yok aslında..tamam ek besinler doğalın yerini alamaz ama körü körüne de ek besinlere 1-2 tecrübeye dayanarak tu-kaka da dememek lazım..

halterman, hakankabaoglu ve Rambo16 bunu beğendi.
  3. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    .

sevgili dostlarim nicin protein tozuna canavar gozuyle bakiyorlar snlami degilim,konuyu saptitmak istemem lakin steroid diyoruz adamlar uyusturucudan bile tehlikeli oldugunu soyluyor,sanirim biraz herseyi abartan bir milletiz,bence alkol kullanimi sigara kullanimi(surekli) steroidden daha korkunc sonuclar dogurur,protein tozuna gelince biz bu sporu deliler gibi yapiyoruz iyi hos ama biz yemek yemeden hareket edemiyorsak kaslarimizda protein kullanmaan buyuyemez,unutmuyalim ki ben surekli gunde 20 yumurta yesem yumurtanin icindeki proteinde karacigeri yorar hersey kararinda iyidir herseyin fazlasi zarardir,bence spora gitmeden 1 olcek geldikten sonra1 olcek ve 4 amino nun 2 saat calisan bir sporcu icin fazla zarari olacagini sanmam herkese iyi sporlar saygilar,noktalama isaretlerini duzgun kullanamadim kusura bakmayin :D

Sayfayı Paylaş