Abilerim,kardeşlerim bi bakarmısınız?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rambo206 tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Bu foruma ilk defa giriş yapdiğımda basit bir bb vs fitness forumu zan etmişdim ama kafam bozuldukca derdimi buraya yazmağa başladım bazı konularda Ailemden bile daha dogru sözleri söyleyip bana yardimci oldunuz bu gün de yine yazicam Her zaman ki, gibi parkta calisthenics yapiyordum iste bi tanidik var okuldan yani okulu da bitireli zaman oldu, Bu işte lafa daldı yok ben pull up u fazla açik yapiyormus yok sirt kaslari hiç bişeyde işe yaramaz ben de bişey söylemiyorum sonda söyledim ki, işte ben büyük sırt kaslari için çalışıyorum işte adam gel lan o zaman sirt kaslari ne işe yararmış diye bana güreş taktikleri ile daldi adam sırtimi yere vurdu ama kafası kollarim arasinda kalmışdı istesem boğa bilirdim onu tabi yapmam böyle bişey beyaz t-shirt üstümde simsiyah oldu ,bana takinti yapma dedi olur böyle şeyler,Biraz antreman yapdim eve dogrü gitmeye başlıyorum kalbimde sanki geri sayım yapan C4 var patlıyıcak ne deyicem evde diye,eve geldim işte arkadaşla güres yapdık (Tabi asla arkadas olmam öyle serserilerle) lan ben neden günahsiz yere firça yemeliyim onu anlamadim benim ne günahım var ,Psikolijim zaten bozuk sosyal fobiyim ,Nefret etmeye başlıyorum her kese her şeye ((((Yardım edin bana lütfen Abi Kardeş desteğine ihtiyacım var...

2. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    yok mu? bi Allahın kulu

3. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    dostum karşındaki serseriyi alt edebilecek iken onun seni yenmesine izin vermen yanlış.aynısı bana oldu ben herifin belini bi sıktım herif nefes alamadığı için bayıldı.bir daha da dellenmedi.bunlar böyle bir kere verdin mi daha çok isterler.

4. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Madem sen düzgün olsan da sana bulaşmış o zaman hakkını verecektin. Ya da öyle kişilere denk gelince direkt uzaklaşacaksan. Ummadık insanlar çok kötü psikopat olabiliyor. Başına dert almaya değmez. Ama birisi zorla üstüne üstüne geliyorsa o zaman susturacaksın. Susturmadın mı? O zaman da arkadaşla güreştik değil dosdoğru ve dürüst olarak anlatacaktın. Çekinmek ve yalan söylemekten hayır gelmez.

5. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    güreşmek istemiyordum kendisi daldı bende geri vitese atmadim o yüzden oldu ,zaten boynu kollarimin arasindaydi bayılta bilirdim yapmadim sonra evde de t shirt un yuzunden firca yiyince derdimi size anlatmak istedim
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Temmuz 2018 ---
    aslinda bayilta bilirdim ama Karakol 50 metre ötede o yüzden çekindim aslında en çok korktuğum şey ailemin beni haklıyken haksiz yere suçlaması((

6. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    kimse kimse biriyle güreşti vs diye hapse atmaz.belliki yaşın 18 civarı.yd daha küçük.sana şunu diyim nefsi müdafa vardır

7. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    evet yaşim 18, tüm motivasyonum mahfoldu

8. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları: