Abilerim bakarmısınız

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve coreytaylor tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. coreytaylor

coreytaylor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 15 yaşındayım 16ıma gircem henüz gelişim çağındayım daha ve basketbol oynuyorum 3ay vücut geliştirmeye gittim son 1 ay gaza gelip toz kullandım sonra pişman oldum herkes zararlı diyo gelişimini kötü yönde etkiler diyor falan iyice moralim bozuldu bi zararı olmuşmudur bundan sonra doğal beslenerek vg yapsam iyi bir vücuda sahip olurmuyum? sacma bulabilirsiniz ama kafama takıldı ya

2. yfidan

yfidan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşım protein tozu kullanmak zararlı değildir. Sadece takviyedir. Hiçbir zararı olmamıştır. Sana tavsiyem tam gelişim çağındasın press hareketlerinden uzak dur spora tam gaz devam. Bol bol oku bilgilen. Bilgi güçtür.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Takviyeler ağır ve kesintisiz kullanımlarda büyük zararlar verebilir, 1 ay gibi bir kullanımda hiç bir problem olmaz. Ancak üstteki arkadaşın dediği gibi pres egzersizlerinden kaçınıp, barfiks odaklı çalışmaya ve esnemeye ağırlık vermelisin.

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozu zararlı değildir, sadece bir ek gıdadır. Tavuğun toz hali gibi düşün, tavuk yiyerek ne gibi bir zarar verebilirsin vücuduna :)
    Body building için yaşın küçük bence, çok fazla zorlamamalısın kendini

5. coreytaylor

coreytaylor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tesekkurler cevaplariniz icin peki ne yapmaliyim ii bir vucut icin nasil beslenmeliyim hangi sporu yapmaliyim kasli saglikli fit bir vucut icin pes etmeden calisablirim bi hedefim var tavsiyeleriniz nelerdir boyum 1.89 fizigim iyi

Sayfayı Paylaş