ABİDEN HABİRE DAYAK YEMEK ? ONU DÖVMEK İÇİN BILE BOXA YAZILDIM.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Sersem1690 tarafından 5 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Abim küçüklüğümden beri beni döven birisi her şeyime yediğimden tutun giyimime dinime dinlediğim müzige oynadigim oyuna her seyime karışan pislik zorbanın teki. Aile kahvaltılarında annemin babamın yanında si***r git sonra ye, lan git sen yeme, gözüm görmesin seni, tarzi bağrışlarından bıktım.
    Inanın hic şımarık birisi değilim çok küçük yaşlarda karnemde notu karalayıp 4ü 5 yapmıştım beni hastanelik etmişti. (Kısır kalma riskim vardı) o yaşta çalıştırmak icin evden dışarı atti beni. Ayak işlerine falan sözüm yok markete giderim yap der yaparım. Bazen paramı sömürdüğü vermediğimde ise bagirdigi küfürler beddualar eder. Işin komik yanı ise babam da artık ondan nefret ediyor. Yuz yuze goruşmezler. Annem ise hep onun yanında beni dövdüğünde sesini çıkarmaz. Hatta bazen arka bile çıkar. Annemle babam yeni ayrıldı
    annem babamin yanina gitmeme izin vermiyor. Gidersem fena yapıyor. Sigaram alkölüm falan yok (zaten bilen bilir kalp hastasıyim) O şu an 22 yasında ben 17. O 100 kilo 180 boyunda. Ben ise 75 kilo 186 boyumdayim. Kaslı degil paso yağ yani fitness gecmisi yok. Yemin ediyorum boxa giderken hem kendimi savunmak hem de onu ilerde dövmek için gidiyorum. (Fitnessa da gidiyorum) ne yapmalıyım dostlar. ? Bida döverse polise falan şikayet etmeli miyim ?

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    polise gitsen fazla bir ceza vermezler tahminim ama darp raporu alırsan içerde yatar bir süre ama çıkınca ne olur orasını bilemem spor geçmişi yoksa onu dövmen zor olmicaktır tabi bu boksta ne kadar iyi olduğunla ilgili ortalama 2-3 ayda rahatlıkla abinden üstün seviyeye gelmen lazım

Sersem1690 bunu beğendi.
  3. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    2 3 ay değil dostum 1 seneye kadar sürem var hem fitness hem box birlikte idare etmeyi düşünüyorum. Ki zaten hem fitness hem box hem yüzmeyi birlikte goturebiliyorum

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Nerde oturuyorsun ? öyle abinin.... Forumda kavgaya teşvik yasak ama İstanbul'da oturuyorsan bizzat gelmek isterim :)

Sersem1690 bunu beğendi.
  5. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Maalasef. Ankarada yasiyorum. Şu an spordan geldim full body antrenmanim vardi çok yoruldum hala mutfaktan kovuyo yemek yicem falan diyo. Işin kotu yanı yedigim 3 yumurtayı bile kıskanıyor zaten zayıfım :(
    1 2 hafta içinde sehir disina cikmayi planliyorum babamla birlikte. O zaman kurtulcam bu beladan.

6. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    bence abini al karşına konuş,eğer onu dövmeye ve ya polise şikayet etmeye calışırsan iş cinayete kadar gidebilir,Bu arada sorucaktim uvekmisiniz?

7. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Değilim.

8. rahimgk

rahimgk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    -
    Yer:
    ankara
    zannedersem abin ergen . :/ anlıyorum sizi... abine bir kitap hediye et. abi sana bir hediye aldım de. böyle bir büyüklük yap inan bana utanıp bir köşede ağlayacaktır. sakın dövmeyi falan düşünme abi dövülürmü ya. bırak dayak ye gerekirse. sağ yanağına bir tokat atarsa solunuda çevir, sen döversin abi de. sporunu aksatma devam et. tavsiyelerim bu kadar. dilediğini yapmak senin elinde.
    esenlikler ...

Sersem1690 bunu beğendi.
  9. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Saol abicim ^_^

10. Birkay

Birkay Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Bu tür insanlara en iyi ceza evire çevire dövmektir bana göre. Bir söz vardır ''Başkasının yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz zanneder diye'' aynen bu tür bir durum için söylenmiş. Madem sana artisleniyor iyice güçlen dersini alana kadar döv. Bak bir daha yanına yaklaşabiliyor mu. Abin diye vurmaya acırsan da onun sana bugüne kadar bunları yaparken acımadığını düşün. Zorba adam zorbalıktan anlar kitaptan değil kimse kusura bakmasın.

Rambo206, abseto ve Sersem1690 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş