1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Aşkın 1.ay sonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve aNGELRAYCo tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1.Ay için nasıl ?

Anketin kapanma tarihi 31 Aralık 2009.
  1. Berbat

oy sayısı 4
    10,3%
  2. İdare eder

oy sayısı 22
    56,4%
  3. Güzel

oy sayısı 13
    33,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53

cem stonen in yanında ben oturdum omuz antrenmanını izledim 70 80 kg makinada bütün salon hayretle bakıyordu :D şaket bu 1 aylık arkadaş o makinayı desene sanırım ölür :D

2. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    saten video cekcem ahmet ama 15 gun oldu tekrar baslıyalı 2 ayı doldurayım. benım kılomda boyumda ve yasımda 2 ıncı bı kısı daha cıkmaz basan aynı seyleri cok nadir sanıyorum.

3. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bende 100 basıyorum alayınızı gırgıramı alayım: )

4. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum sözlerin çok ağır kaçmış bence. Arkadasımız bu siteye girerken bizlere inşaatta çaliştiğini yada kamyon indirip bindirdiğini anlatmak zorunda değil.

Ayrıca kimin ne yapacaği seni neden ilgilendirsinki? Yani arkadasımız vücudu iğrencmis yada değilmiş.

Dunyanın her yerinde inşaat işçileri ve bedeniyle paran kazanan insanlar saygı görüyorlar ve görmek zorundalar. O binalar temiz elleri olan mühendislerin eseri değildir. Bu iş fifty fifty dir anladinmi saygıdeğer dostum.

Kamyonlarda kendi kendilerine yüklenmez. Bu gun dunyanın her yerinde beden işçileri vardır ve saygı goruceklerdir.

Ancak bence arkadastan özür dilemelisin. Gerçekten bu forumda bulunan bir sporcuya yakısmayacak bir hareket. Beni ciddiye almak zorunda değilsin.

Kız konusuna gelince. O arkadas belki kız oldugunu bile farketmediki bende sen söyleyince farkettim.

Kadın yada erkek hepimiz eşitiz. Doktor yada inşaatçi kamyon yükleyicisi. İnsanların birbirinden hiç bir üstün yanı yoktur..!

Bu işleride meslekler belirlemez. Karakter belirler.

Kimseyi mesleğinden ötürü hor göremessinizki bence türkiyede bulunan bir çok genc bir inşaat işçisi kadarda değerli olamaz.

Şöyle bir etrafına bakarsan ne anlatmak istediğimi anlarsin. Bizler bu amele diye tabir ettiğin insanların ustalıklarını konuşturarak inşaa ettiği evlerde plazalarda oturuyoruz.

Malesefki ülkemiz bu konuda cok kötü insan hak ve özgürlüklerini yeterince önemsemiyor. Eğer önemsemiş olsaydı su anda sen böyle dusunmuyor olucaktın.

Bu arada bu iş bilimsel bir iştir. Öyle karşidan görmeyle bir adamin vücudunda kaç kilo yağ olduguda belli olmaz.

Ayrıca bu adam bir cok insandan daha iyi şu anda. açık acık söyleyelim.

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
    AnschLag, NHFL, Ünkut ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia
    a

dostum sen onun bunun kaç basıcağını bırak sen kendin kaç basıyosun ? ama burda önemli olan kimin ne bastiği değil ama dedim gibi kimsede anasından omuz basarak çıkmadı şahsen ben çıkmadım...çıkan varsa yazssın tekrarda bilelim...hyper_

NHFL bunu beğendi.
  6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Bu bir vücut geliştirme platformu.

Ağirlik yariştirma platformu değil.

Cem fazla basar ali gelir ondan fazla basar veli gelir ondan düsük basar.

İşte turkiyede bu işe bakış açısı bundan öteye gitmemesinin sebebi budur.

Kim ne basarsa bassin benim omuzum bacaklarim kollarim gelişiyorsa gerisi teferruattir.

Verimli idmanlar kilo ile ölçülmez idmanlar sonunda istediklerinizi elde ediyormusunuz.

işte o zaman doğru yoldasınız.

Turkiyedeki en büyük hata : Ali 100 ile çalişiyorsa Velide 100 ile çalişmasi lazim. Cunku ben neden ali den daha az yapiyorum.

yada ben güclüyüm cunku aliden daha fazla yapabiliyorum.

Powerlifting olursa tamam. ama vg kesinlikle bu sekilde olamaz.

NHFL, Ünkut ve aNGELRAYCo bunu beğendi.
  7. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia
    saol

Yorumlarınız ve beni anladığınız için teşekkürler...saygılar

Coyote bunu beğendi.
  8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    saygıdeğer angelrayco. ben her zaman yanlıs olan bir sey varsa o noktaya eğilirim.

Bu sana yanlış yapilir yarın bana yarında diğer arkadaslarimiza. Hepimiz birbirimizin haklarini kendi hakkimiz gibi savunursak sorun falan kalmaz ortada. Kısaca sorunları oluşturan biz isek gene biz çözmek zorundayız.

Bu bir insanlık görevidir.

eğer benim yanlışım varsa birisi gelir bana derki dostum sen yanlışsın.

Oturur saatlerce dinlerim ve değerlendiririm ve ders cikaririm.

Eksik olan bir sey varsa gun geçtikçe değer yargılarının kaybolması. Benim kızdgım nokta bu işe.

Ben buna kızıyorum aslinda.

Hepimizin amaci bu hayati yaşamak ve yaşanabilir kılmak.

Bizleri hayvanlardan ayıran özellik bu işte.

Önce saygı sonra rekabet gelir.

Ancak dunyanin gittiği noktada saygı kaybolmak üzere. burada makineleşen toplumun düşünce yeteneklerini ve vicdanını kaybetmesi yatiyor.

Bende diyorumki sporcu olarak bunlara hiç gerek yok.

Sporculugun doğasında bırakın sporculugu insanlik doğasında mutevazilik yatar.

bizler birbirimize hiç birşey kanıtlamak zorunda değiliz.

Amaçlarımızı ve hedeflerimizi paylaşıyorsak eğer birbirimizi iyi anlamamız iyi idrak etmemiz gerekiyor.

Gunu birlik egolarımıza yenilirsek ne burada ne dısarda huzuru yakalayabiliriz.

9. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    muhabbet harbiden cok sacmalasmis surda anladigim kadariyla ne kadar kendini kanitlamaya calisan insan varsa yazmis yazik..herneyse angelray4o ben zmnia dvorec te calisiorum yakiniz aslinda gelsene bizim salona basla gerci ben bir kac gune turkiyeye gidicem ama daha 1 hafta falan buralardayim

10. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia
    a

dedin gibi öyle oldu ya ama neyse skype felan var profilime ekledim istersen ekle konuşalım ordan 59 B kaliyorum ben çok yakın eski dai dai ordaki salonu diyorsun sanırım neyse görüşürüz ben burdayım yılbaşında

11. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Bir aylık çalışma dediğin zaman herkes hayretler içerisinde kalır. Bence sende bir alt yapı mevcut. Yağ oranın yüksek ama vücutta iyi . İlk resmin çok güzel. Sana spor hayatında başarılar dilerim.

12. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia

Teşekkür ederim...

13. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu Modlar bakmıyor mu burada yazılanlara? O kadar çok laubali yorumlar var ki ben fotografları koyan arkadaş adına üzüldüm gerçekten. Arada okuduğum ayrı ayrı yorumlar için konuşuyorum, stonebabybody bence konuşma tarzını değiştirmelisin, ikinizin de fotograflarını gördüm ve bence aAngelrayco nun vucudunun yanına bile yaklaşamazsın. Eleştirmen problem değil, tabiki eleştireceksin fakat yıkıcı değil yapıcı eleştiriler olmalı. Adamla dalga geçer gibi konuşman çok İĞRENÇ birşey. Bir başka yorumda da AMELELİK hakkında garip garip yazılar gördüm, bu arkadaşımızın hangi işle uğraştığı kendisi ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler dışında kimseyi ilgilendirmez! Ayrıyetten zaten ameleliği kötü birşey olarak lanse etmeni hayat tecrübesizliğine ve bilgisizliğine bağlıyorum, neyse bu konuyu biraz daha uzatırsam istemediğim şeyler yazıp kalp kırıcam!

aANGELRAYCo bence vücudun güzel, zaten sırf yağ olsaydı bu kadar sıkı gözükmezdi, o yağların altında çok iyi şeyler olduğuna inanıyorum, sen de inan ve bu yolda devam et bence. Kendine göre bir bulk- definasyon çizelgesi yapmanı öneririm. kaç ayda yağlarından kurtulabileceğini iyi hesaplayıp, yaza define bir vücutla girersen bu spor için şevkinin yerine geleceğine inanıyorum.
    saygılar.

NHFL bunu beğendi.
  14. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia

Teşekkürler!!!saygılar....

15. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    10 numarasınız hepinizi cok seviyorum ozur diliyorum lutfen adımı zıkretmeyın rica ediyorum pisman oldum. Ben hic bi zaman sidik yarısı yapmam hatta kendı vucudumuda begenmıyorum zaten. 9 aylık yanı benım vucudum ne kadar ıyı olabılırki zaten sevmıyorum kendı vucudumu. Vede kimseyide kucumsemedım sadece cok yaglı oldugunu soyledım kucumsemeyı yapan baskası zaten.

16. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım belli bir alt yapıyla da girmis olsan seni tanımayan garip tuhaf insanların sana eksik beyinli demesi acıkcası garibine gittim.Bence bunu söyleyen insan uzun süre bu spora devam edip hicbir sekilde kendini tadmin edememis insandır.Önceki ölcülerini bilemedigim icin 1 aylık gelisimine yorum yapamıcam.Ama yaglarını atarsan bu hacimle güzel bir vucudun olucagı kesin.Saygılar

17. ferdiakpinar

ferdiakpinar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul Avcılar
    aNGELRAYCo sofya nın neresinde bu salon bi ara bende studenski grad da gimiştim.Zala falan yazınca eski günlerim aklıma geldi :)

18. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    bence silikon taktırtmış

x bunu beğendi.
  19. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Bence Kardeşimiz aslanlar gibi. Birkere kendi parasını taştan çıkartıyor, onuru şerefi ile çalışıyor. Yüz kızartıcı bir iş yapmıyor. Bu kadar hayat mücadelesi arasında spor yapmayada çalışıyor. Yapıcı olun arkadaşlar, destek olun arkadaşlar. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın arkadaşlar. Bu dünya öyle bir dünyaki herşeye bir gündede sahip olabilirsiniz. Herşeyinizi bir gündede kaybedebilirsiniz.

20. Shorakan

Shorakan Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    aslına bakarsan yanlış bir yazı yazmışsın 1 ay diyerek...
    şimdi zaten belli bir vucudun var 1 ayda hiç bişide kazanamazsın sadece ağrıların diner hamlıgın gider bir aylık çalışma demen hata desenki 3 6 9 anlaşılır burda ooo iyisin 1 ayda muhteşem bir vucut yapmışsın demesinimi bekliyorsun herkezin.
    bence 1 aydan fazla yapmışsın amelelik demişsin o kadar amele tabiri caizse yapan gördüm istanbulda meyve haline bakın kol kasları kanatları omuzlar belirgin define deniyor galiba ama sende böyle birsey yok eskiden vucudun iyi olabilirmis ama şimdi yağların baya fazla değilmi ?

Sayfayı Paylaş