Aşırı Yorgunluk için çözüm?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berker tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Berker

Berker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

2-3 aydır yoğun olarak tekrar çalışmaya başladım nacizane evime kurduğum sistem ile birlikte Yalnız aşırı yorgunluk baş göstermeye başladı Çözüm olarak araya dinlenmeler koydum ama pekte çözüm olmadı bu .Kendimce iyi bir program ile iyi gelişmekteyim ama inanılmaz bir yorgunluk baş gösteriyor yaptığım antreman sonrası

Daha açık anlatmak gerekirse evde uzun bir süre ısınma yapıp ondan sonra agırlıklara giriyorum doğal olarakta halim fazla kalmıyor birde bunun üstüne sert bir diyet yaptığım için perişan oluyorum Yani çokta güzel sonuç alıyorum programıda bozmak istemiyorum

Şimdi koşuyu başka günlere ayır diyebilirsiniz bu seferde (7 kilo fazla var) kilo vermem yavaşlayacak diye koşu olmadan da yapamıyorum terliyemiyorum açıkcası rutin oldu diyebilirim 15 dk koşu 10 dakika kürek ondan sonra ağırlık

https://www.supplementler.com/shop/

Bu siteden gerekli malzemeleri alacağım ama Yüzlerce ürün var
    Kıssadan hisse arkadaşlar Benim bu yorgunlugumu atabilecek doğal bir ilaç ve artı olarak kilo yakımına yardımcı olacak bir ilaç daha önerebilirmisiniz?

Forumu olabildiğince gezdim sizin görüp benim göremediğim bir konu varsa bu sorunla ilgili o linki de verebilirsiniz

24 yaşında 187 95 kiloyum

2. Berker

Berker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2.mesaj için kusura bakmayın ''edit'' yapamadığım için tekrar yazıyorum

Yağ yakımı için :Hydroxycut ,L-Carnitine düşünüyorum

3. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    forumu araştır yeterince konu var durumunla ilgili gördüğüm kadarıyla yeni üye olmuşsun mesajın %100 kilit.

4. Berker

Berker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yeni üyeyim Biraz daha araştırayım ozaman Kilitleyebilirsiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş