aşırı utangacım lütfen bakar mısınız!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gokhann1 tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
  2. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    utanacak ne var anlamıyorum yani rezil olacak bişey yok ortada.böyle düşünmek cesaretini kırar rahat ol....

3. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sende olmadığı için bu durum anlamaman doğal.

gokhann1 bunu beğendi.
  4. seak52

seak52 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Sorun kızlarsa o kadar dert etmeye gerek yok onlarda senin gibi zaten bi çogu utanıyo senin utanmanı gerektiren bişey yok sosyalleşmek istiyosan arkadaşlarınla gez belirli bikaç yer bul çogu zaman oraya git zaten insanlar seni fark ediyo konuşmaya başlıyosun ve sorunun çözülücegine eminim :p

gokhann1 bunu beğendi.
  5. Arrhenius

Arrhenius Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    kücük dostum bu tarz sıkıntıların hala devam ediyorsa Fİght club izle brad pitt in filmi . gunde 1 kez ızle zamanla atarsın ...

gokhann1 ve gordonfreeman bunu beğendi.
  6. Yekmen

Yekmen Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bence Erdal Demirkıranın bütün kıtaplarını oku ilaç gibi gelir :)

gokhann1 bunu beğendi.
  7. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    lise 1de 2de bende öyleydim açık söylemek gerekirse dünyanın en zor durumudur o durumlar Allaha şükür yendim artık ortamlarda aranan adam oldum utangaçlığı yenmenin tek yolu sosyal aktivitelere katılmak ve insanlarla daha fazla vakit geçirmek zannediyorum ki evde fazla takılıyorsundur.
    bak birgün farkına vardım ne kadar hata yaparsan o kadar gelişirsin son 1-2 yılda yaptığım rezillikleri söylesem şaşırırsın ama yaptıgın hatayı tekrar yapmıyorsun ve bu seni olgunlaştırıyor ve şunu unutma asla kafana takma yeminle sinir hastası olursun psikolağa filanda gitmeye gerek yok herkezin söylediklerini söyler paranı alır(benim görüşüm tabi) inş atlatırsın bu zor dönemi

gokhann1 bunu beğendi.
  8. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    vg ye kesinlikle devam et.ozguvenin artar. sosyallesmeye bak. ortamlara takil. mesela arkadaslarini ayarla cs, call of duty, pes oynamaya git.o
    yun oynarken fazla konusmazsiniz ama yinede birbirinize alisirsiniz.acilirsin onlara karsi.kalabalik yerlerde falan takil.konusmaya mecbur oldugun yerlerde takil :) mesela ben 2 yil once hic bir kizla konusamazdi..aklima dicek hic birsey gelmezdi.ne yapacagimi sasirirdim.ayrica buz hokeyi oynuyordum. sonra bir yaz tatilinde bir buz pistinde egitmen olarak ise girdim. burda insanlarla mecburen iliski kurmak zorundaydim. normalde kizlarla hic konusamayan ben orda kizlara nasil kaycaklarini anlatmak zorundaydim.hatta bazen ellerini tutarak yardim etmem gerekiyordu.baslarda cok rahatsiz oluyordum.ama sonradan acildim. ve simdi tum kizlarla cok rahat konusabiliyorum.ister facede ister reelde.ve unutma ki hic kimse senden ustun degil. birak senin bilgin ve cesaretin karsisinda onlar cekinsin.hatta bak cok guzel bir yontem biliyorum.mesela tatile falan gittigin yerde yani surekli ikamet etmedigin bir yerde
    bir kizla tanis ve tanistigin gun veye ertesi gun ona cikma teklif et :) reddedilmen %99. amacda bu zaten.ama nasil acildigini sen bile anlamazsin. ayrica hic cekinme cunku o kisiyi hayatin boyunca bir daha.gormiceksin.bir kac defa tekrarla bunu baska kizlarla :)

Kuzey07 ve gokhann1 bunu beğendi.
  9. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    spor salonu senin icin iyi olur orda calısan büyüklerle felan arkadas ol aklında bir cok soru olur zaten vg ile ilgili onları sorarsın boyleliklede diyalog kurmus olursun . Bakarsın iyice sararsın bu vg ye 20 yasında felan süperman olursun :D

gokhann1 bunu beğendi.
  10. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    içinden geldiği gibi davran bırak millet ne düşünürse düşünsün

11. Onur09

Onur09 Üye

Beğenileri:
    1