Ağırsağlam Atlet Programı Hakkındaki Düşünceleriniz

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve kimyamuh tarafından 13 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar merhaba , programı çoğunuz görmüşsünüzdür. Yapan arkadaşlar var mı? Düşünceleriniz nelerdir. Uzun bir müddettir Lyle McDonald'ın bulking rutinini uyguluyordum.Açıkcası bu programda biraz tıkandım. Bu programı çok sevdim. Sanırım çalışmayan bir bölge dahi yok. Özellikle rpe düzenlemesi noktasında nasıl bir süreç bizi bekliyor.sitede açıkca bu porgramın vücut geliştirme programı olduğu yazıyor. ağırsağlam atlet programı.png

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Ben programdan bagimsiz kendi dusuncemi soyleyeyim. Yuzdelerle calismak bana gore RPE degerinden cok daha mantikli. Yani 100 kg squati takarim 3x5 yapicaksam ilk seti yaparim yorgunluk durumuma gore uzun veya kisa dinlenir tum squati ayni kiloyla tamamlarim. Takip olarakta bence en kolayi bu. Ayrica ben de uyguladim bu programi ama ilk liftlerden sonlara dogru artik ben tukenmis oluyordum. Duzgun bir alt vucut calismasindan sonra ust vucut gercekten cok zorluyor. Belli bi seviyeden sonra fullbodyden ziyade bence upper lower sistemleri cok daha mantikli gorunuyor.

Ftr_ve_fitness, afka9 ve zzzxxz bunu beğendi.
  3. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    tam olarak çekincelerime değinmişsiniz hocam , ben de rpe değerleri ile kendini yormak istemiyorum açıkcası. çünkü net biliyorum ki illa ki karışacak bir yerde. bence bu programın mantığı sürekli artış yerine her gün için en iyisini yap şeklinde. kiloları düzenlemek bir süre sonra zor olacağa benziyor.

ben de şu anda upper lower sistemindeyim. ama full body çalışmak daha cezbediyor. ne yapacağımı bilmiyorum açıkcası.

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Illa fullbody calismak istiyorsan da 3 gunde olabilir. Ornegin 2 squat gunu koyarsin. Hafif squat gununde agir benchi aradan cikarabilirsin gibi.

5. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Cok fazla hareket var bence.

6. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları: