Ağırsağlam 5x5 Bitti Program Değiştirmek İstiyorum YARDIM

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 24 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    15 yaşındayım 3 ay bro splitten sonra powerlifting e geçme kararı aldım 1 ay da ağırsağlam 5x5 yaptım ama artık hem kilolarım artmıyor hemde sinir sistemim ciddi şekilde yoruldu dizlerimde artık squat yapacak derman kalmadı bendede hal kalmadı sizce hangi programa geçmeliyim
    bench : 60 kg 5x5
    deadlift : 80 1x5 pr 100 kg yaptım
    squat : 55 kg 5x5
    daha da artacağını düşünmüyorum artık vucudumun yorulduğunu hissediyorum bu kas oranında bu kadar olur gibi diyor içim powerlifting bırakmak istemiyorum lakin sinir sistemimi dinlendirip birazda hipertrofi odaklı gitmek istiyorum yani omuz kol göğüs kaslarımı geliştirmek Kütle koymak istiyorum biraz izole çalışarak hem itiş çekiş gücümü arttıracak yani programı bitirdiğimde squat bench deadlift artacak hemde hipertrofi odaklı gitmek istiyorum push pull legs geçiyimi sizce hem itiş çekiş gücü arttırdığını söylüyolar hemde hipertrofi için iyi bi program diyolar ama içinde powerlifting hareketleri olduğundan hem powerlifting bırakmak istemiyorum güçlenmek istiyorum hemde artık kilo arttırmaktan yoruldum cidden vucudum yoruldu kas geliştirmem lazım push pull legs birde haftada 6 gün salona gidiliyomuş sizce mantıklımı ne yapmam gerekir düşük kiloda squat bench deadlift yapsamda güçlenebilirmiyim veya kas geliştirebilirmiyim hangi programa geçmeliyim sizce

Sayfayı Paylaş