Ağırlık seti almak istiyorum.

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Tuğberk33 tarafından 17 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tuğberk33

Tuğberk33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi bayramlar arkadaşlar.Spora gidemedigim veya fazladan çalışmak istediğim günler için ağırlık seti almak istiyorum.Hepsiburada sitesinde 28 kg ağırlık,2 dumbell,eldiven ve 120 cm'lik düz barin olduğu bir set gördüm.120 cm'lik bar hem kol hem de omuz için uygun mu ve 120 ile 200 arası değişen fiyatlar normal mi ? Yardım ederseniz çok iyi olur,teşekkürler.

2. Berat Alparslan

Berat Alparslan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum çok fazla bu siteleri araştırmadım fakat, 28KG eğer döküm plaka ise gayet güzel bir rakam, 2 dambıldan kastın herhalde sadece boş biçimde gelen bar diye tahmin ediyorum buda fena değil, 120 cm bir bar ile hem kol hemde omuz çalışabilirsin fakat omuz kısmında dikkat etmen tek nokta ne kadar geniş omuzlara sahip olduğun genelde 120 cm bir barı en uç noktalarından tuttuğunda omuz açıklığına denk geliyor ama dediğim gibi her insanın vücut yapısı farklı olduğu için kesin bir şey diyemiyorum en sağlıklısı evden birinden rica et dirseklerini 90 derece kır ve omuz hizasında 2 taraftan sağa ve sola aç evdekilerden birisi ise aradaki mesafeyi ölçsün.

3. Tuğberk33

Tuğberk33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım.Teşekkürler

Sayfayı Paylaş