ağırlık malzemeleri sirkecinin neresinde satılıyor?????

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve rebel19 tarafından 17 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. frknsnr

frknsnr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bana toplamda 40 kg ağırlık + uzun bar lazım.Beylikdüzü'nde oturuyorum 3-4 kişi gidip alıcam.Toplamda en fazla 150 tl'ye kadar çıkabilirim.Yardımcı olabilirmisin?

2. İyi Adam

İyi Adam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Online Pazarlama Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    jisguy sen nereye sordun peki? O fiyata kim veriyor? Detaylı bir adres yazarsan sevinirim. Z bar ile bir de dumbell seti almak istiyorum. Bu konuda ciddiyim. Ucuza kapatırsam bu işi çok mutlu olacağım...

3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bende abime alıcam evde çalışması için. 2 kısa bar ve 20 kg döküm plaka alıcam. En fazla 70 lira verebilirim. Bizim iş yeri yeşildirek te tahtakale ve sirkeciyi iyi dolaşabilirim. Önceden sirkeciye baktım sportive nike adidas ve bir kaç esnaf yan yana dükkanlar var. Orda kilosu 3.5 lira galiba. Tahtakaleye bakıcam bildiğiniz bir yer varsa kilosu max 2.5 tl olan. PM den veya burdan yazarsanız sevinirim.

4. defenator

defenator Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    sirkeciden aldıklarını söyleyenler maalesef nereden aldıklarını yazmamışlar.
    internet sitelerinde fiyatlar 200 lira civarında ben de makul fiyatlarda 50 kglık bir set arıyorum.yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş