Ağırlık Eldivenleri - Resimlerle

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve Despo tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. Emre-Dylan

Emre-Dylan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Kalite kontrol denetmeni
    Yer:
    Ankara
    Bar'ı kavramada sorun yaşatmayan, kokutmayan ve ağırlık kaldırırken ele binen baskıyı önleyen bileklik desteği olan medium boyutlarda eldiven ne önerebilirsiniz? Yurtiçi internet sitelerinden olabilir ya da Ankarada bir mağaza. 55 60TL civarlarında öneriye ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

2. emrahslv

emrahslv Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    Son düzenleme: 10 Nisan 2015
  3. Emre-Dylan

Emre-Dylan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Kalite kontrol denetmeni
    Yer:
    Ankara
    Selam, internetten kullanıcı yorumlarını okuduğumda olumsuz bir yoruma hiç rastlamadım hocam. İlerde benimde kullanmayı düşündüğüm bir eldiven.

4. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    İyi geceler. Geçen gün uzun süredir kullandığım selex eldivenimin tekini kaybettim. Bugün antrenmanda ellerim bayağı kötü oldu. Harbinger almayı düşünüyorum. Ama modeller arasında kaldım. 130 140 ve 1250 modelleri arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Schier eldivenle karşılaştırırsak harbinger mi Schier mi dersiniz?

5. Erdem_1995

Erdem_1995 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben ilk aylarımda Harbinger kullanmıştım fakat çok çabuk yıprandı 70-80 lira civarı bir üründü, ortalama 2 ay dayandı şahsen bana.Yine öneririm ama o tür bir marka alacaksanız kaliteli bir ürününü alın yani 120 lirayı gözden çıkarın bana kalırsa.Ayrıca Schiek de önerebilrim kullanmadım ama yabancı sitelerin çoğunda baya iyi geri dönüşlere sahip.Ayrıca f/p olarak da kesinlikle önerebileceğim Gripad eldivenler var, şu an onlardan aldım arasıra eldivensiz arasıra Gripad ile çalışıyorum ve kesinlikle kaliteli bir ürün fiyatına göre, fiyatlarıda 40 lira civarı.

6. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Avuç içi eldiven kullanan var mı ? Yorumlarınız nelerdir

Sayfayı Paylaş