Ağır Sporun Cinsel Performansa Etkisi Hakkında

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Xcalamity tarafından 17 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Bildiğiniz gibi yaptığımız spor kolay değil yeri gelince bayılana kadar çalışıyoruz fakat bu sporun cinsel performansı düşürdüğü konusunda tereddütlerim var.
    Hafif spor yaptığım zamanlar daha aktif ve normal bir cinsel yaşantım vardı.
    Fakat ağır çalışmaya başladığımdan ve antreman sürelerini uzattığımdan beri cinsel isteğim ve performansım kayboldu gibi bir şey.
    Bu bağlantıyıda şurdan yola çıkarak kurdum; önceleri ne zaman libido zirvelerdeyken spora gitsem , spor sonrası bu isteğim ve gücüm azalıyordu.
    Acaba tahmin ettiğim gibi ağır sporun buna bir etkisi olabilir mi ?
    Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum...
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Temmuz 2017 ---
    Edit: Şunu da ekleyeyim antremanlara zararı olmasın diye bir kaç ay kadar masturbasyon olaylarını vs.'de bırakmıştım.

Son düzenleme: 17 Temmuz 2017
  2. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Şimdi biraderim ne kadar kas yaparsan ve ne kadar kas işini abartırsan o kadar erkekliğin artar.Yani kas kütlesi arttıkça testesteron yükselir.Sadece ağır antrenman seni yoruyordur.Kendin enerji verici bir ye enerji yoktur kendini bitkin hissediyorsundur

3. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    ant süresi 45 dk 60 dk olmalı en fazla 1.30 saat ki bu çok fazla bence benim antrenmanlar 70 75 dk sürüyor cinsel olaylarım da da sorun yok

4. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 2saat cok ağır antreman yapıyorum hergün. Hatta cumartesi pazar sabah akşam gidiyorum çift dikiş. Yinede eve geldiğimde içimde seks yapma iç güdüsü oluyor. Bence seninki psikolojik. Ben spordan sonra erkekliğimi daha güclü hissediyorum. Zamana bırak düzelir.

Sayfayı Paylaş