1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

90 kg ve yüzde 8 yağ oranına düşmek.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Kayra91 tarafından 22 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Planım halen bu. 161 kg aşırı yağlı (%45'ten fazla) bir vücuttan 124 kg ve %27'nin altında bir yağ oranına düştüm. İnanıyorum ki kas kaybetmedim ama tabii inanmakla olmaz. Sırt kaslarımın kiloma göre iyi olduğunu düşünüyorum, sürekli çalışıyorum. Bacaklar en üstü hariç fena değil. En üstü de o kadar kötü değil. Kollar yine kiloma göre fena değil. İnce çıkmışlar ama bilek güreşinde kuvvetimin gayet iyi olduğunu biliyorum. Göbek. Göbek kötü. Eritilmesi lazım. Vücudumda 35 kg falan yağ varsa 20'si orada. Gidermeye çalışıyorum ama kuvvet antrenmanları bu hususta işe yaramıyor. Bu sebeple yürüyüş (Bantla değil) ve bisikleti de dahil ettim programlarıma. Dilerim başaracağım. 3 aylık temel eğitim askerliğe gitmek istiyorum. 2019'da zayıflamış olursam (Hayırlısıyla) 3 ay temel askerliğimi de yapacağım. 6 ay için de parasını yatıracağım. Muhtemelen (Bayağı yüksek bir olasılıkla) temel askerlik gelecek.

Resim kocaman çıktığı için link veriyorum, sırt kaslarımın kiloma göre iyi olduğunu düşünüyorum. Pro BB'cilerle kendimi asla kıyaslamıyorum, ben hayatımı buna adamadım. Yani sırt kasların yeterince belirgin artık.

https://i.hizliresim.com/Y6GZrE.jpg

2. Duke2000

Duke2000 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bu kadar ciddi bir kilo vermek büyük başarı, tebrik ederim. Benim şahsi düşüncem kardiyo ağırlıklı çalışıp biraz yağlardan kurtulmak sonra kaslar üzerinde yoğunlaşmak daha mantıklı gibi(bende aynı durumda olduğumdan forumu inceliyordum, bu yüzden böyle bir fikrim var).
    Bu sporda pek bir deneyimim yok aslında ama ön kol ve kanatlar biraz zayıf gibi geldi bana, ne dersiniz?
    Azimli çalışmanız için tekrardan tebrik ederim

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Sabırla ilerlerseniz olur dostum, inancın tam olsun zamanla olur:)

Sayfayı Paylaş