9 aylık değişim .motivasyona ve eksiklerimi bilmeye ihtiyacım var.

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve changesdudi tarafından 20 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. changesdudi

changesdudi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar
    9 ay önce 78 kg olarak başladım ilk 2 ay sadece koştum hiç bir şekilde ağırlık çalışmadım ve tam 7 aydır ağırlık çalışıyorum. Okuyarak araştırarak herşeyi evde kendim yaptım. Bu aralar motivasyona ve eksiklerimi bilmeye ihtiyacım var yorumlarınızı merak ediyorum.şimdiden teşekkür ederim

Ekli Dosyalar:

Bozo-Baku ve zeo64 bunu beğendi.
  2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Sorttan bacak belli degil ancak onun disinda tank gibi olmussun masallah

3. changesdudi

changesdudi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Şu anda güncel 68 kg dayım.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mart 2018 ---
    Teşekkür ederim.üst bacak vücuduma göre idare eder ama alt bacak biraz ince.eywallah

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  4. pixies1903

pixies1903 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim öncelikle tebrikler bu seviyeye gelmen büyük başarı 7 ay kısa bir süre bizimle yaptığın çalışmaları paylasirsan sevinirim bu arada boy ve yaş kaç ve son olarak resimlerdeki yer edinmiş? Ev de çalıştığını söylemişsin ya o yüzden sordum gayet güzel bir yer gözüküyorbasarilar

5. duceku

duceku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum teşekkür ederim yorumun için. öncelikle boyum 170 yaş 31 .ilk başladığım süreçte genç ve fit 1.seviye antreman programını 3 ay boyunca uyguladım. daha sonra 3 ay split antreman sistemiyle kendim hazırladığım programı kullandım . şu anda belimde hafif rahatsızlığım sebebiyle 1 aydır full body yapıyorum .beslenme düzenime çok dikkat ediyorum kesinlikle kaçamak yok yeri geldiğinde chet meal ayda 1 yapıyorum .şeker kesinlikle yok .insülin direncine çok dikkat ediyorum . evet bütün çalışmalarımı evde yapıyorum sadece iş dolaysıyla seyahate çıktığım zamanlar otelin spor salonunu kullanıyorum. 78 kg başladğım serüvende 61 kg kadar düştüm. daha sonra kilo almaya başladım şu anda 68 kilodayım hedef 72 .

6. pixies1903

pixies1903 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler bende 31 yaşındayım haftanın 4 günü split yapıp ardından cardio yapıyorum 4 aydır düzenli olarak yapıyorum beslenmemede dikkat ediyorum tabiki belli bir seviyeye geldim fakat seninle aramda 3 ay fark var ve 3 ay sonra senin gibi olacağımı dusunmuyorum:) özellikle karın bölgesine kafayı taktım karnin için nasıl bir yol izledin ve izliyorsun

7. duceku

duceku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hafta 3 gün ağırlık çalışıyorum 2 gün hit kardiyo ve 20 dakika karın çalışıyorum . karın kaslarını kardiyo günlerinde çalışıyorum. bu konuda beslenme çok önemli, nekadar temiz beslenirsen okadar çabuk baklava sahibi olursun .ama en çok hitt antremanların faydasını gördüm. sende verim almak istersen kesinlikle antremanın hakkını vermen gerekiyor.

8. pixies1903

pixies1903 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Hitt cardio kaç dakika ve karın çalışırken hangi hareketleri yapıyorsun kusura bakma çok soruyorum ama hakkını helal et
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Mart 2018 ---
    Son halim böyle mesela ama 3 ay sonra senin gibi olacağımı sanmıyorum:)

Ekli Dosyalar:

9. changesdudi

changesdudi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Her hit kardiyo 20 dk sürüyor karın kasları için anroid ve ios markette Ücretsiz günlük karın antremanı uygulaması ile 1. Program 10 dk 2.program 10 dk toplam 20 dk onu yapıyorum

10. pixies1903

pixies1903 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Çok saol ustam

11. changesdudi

changesdudi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ oranı biraz fazla beslenmende kalori açığı oluşturman gerekiyor.

12. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    tebrik ederim
    bir sorum olacak evde yaptığınız antrenman ne kadar verimli oluyor evinizde ne gibi ekipmanlar var?

13. changesdudi

changesdudi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    evde antreman için biraz daha kararlı ve istikrarlı oşmak gerekiyor .azminin kırılmaması gerekli aslında. Ekipman olarak 1 adet uzun bar 1 adet zbar 2 ayarlanabilir dambıl 1 takım sabit çift dambış 10 kg toplam 80 kg kadar ağırlıl plakası ve bench sehpası mevcut. Ama en önemlisi hiç bit zaman pes etmedim. O ağırlıkları her antteman öncesi hazırlamak ve toplamak biraz çaba istiyor.

gkhngs bunu beğendi.
  14. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    bende 17 ocaktan beri evde başladım. 3 ayda temiz 5kg aldım yağlanmam hiç olmadı diyebilirim işimde ağır olduğu için etkisi vardır diye düşünüyorum. mayıs ayı ortasına kadar hedefim 71 kgyi yakalamak.sizin gibi hiç pes etmeye niyetim yok.her kırılma noktamda gelip konunuzu tekrar okucam. tebrik ediyorum :)

15. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler mükemmel form, sizin elde ettiğiniz başarıyı 18 yaşımda 2 senede dahi elde edemedim. Kendinizle gurur duyabilirsiniz bence :)

Sayfayı Paylaş