9 aydaki değişememe

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve hsnnakn tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hsnnakn

hsnnakn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni katıldım foruma hangi başlık altında konu açacağımı bimiyorum kusura bakmayın. Ben 9 aydır haftada 3 gün olmak üzere spora gidiyorum hiç bi takviye almadım. Göğüs ve omuz bölgesinde değişim var ama 9 aya göre çok az diyolar bencede çok az. bazılarına bakıyorum 3-4 ayda bomba vücutlar yapıyolar ama ben 9 ayda bişey yapamadım. hele kol kısmında çok sıkıntım var en çok bu yüzden yardım istiyorum. 9 ayda 2 cm artış var ve baya koyuyo bu değişememe. Sizce bunun sebepleri nedir neler yapmam gerekir kol kısmını şişirmek istiyorum. YarDımcı olabilirmisiniz arkadaşlar

2. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kardşe bende de oldu o öncelikle haftada üç gün nedir? dört yap onu her ay değiştir programı beslenmene de dikkat et ve supplement al.

3. El Turco

El Turco Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Boy ve kilon nedir onuda söyleseydin keşke. Şuan bende spora başlayalı 1 hafta oldu. Ne kadar doğru/yanlış bilmiyorum ama 2 gün ağır spor 1 gün off şeklinde idman yapıyorum. İlk 1 ay bu şekilde yapmayı düşünüyorum. Supplementi bu benim görüşüm, kullanmıyorsan eğer kullanmanın tam vakti senin için tabii onlardanda mucizevi şeyler beklememek lazım. Düzenli beslenmedikten sonra full takviye kullansan birşey kazanamazsın. %70 beslenme %25 spor %5 supp. gerisi boş.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kaç kilosun, boyun kaç, başladığında kaç kiloydun, bu 9 ayda yağ mı yaktın bulka mı girdin, antrenman programların nasıldı? Bench press, squat, deadliftte kaç kilo kaç tekrar çalışıyorsun?

5. batuhancaa

batuhancaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    gelişim sadece antrenmandan ibaret değildir kardeş %70 i beslenmedir ya antrenmanın hakkını tam vermiyorsun ya da beslenmeyi eksik yapıyorsun beslenme düzenini ve antrenman programını yazarsan arkadaşlar daha çok yardımcı olabilirler

6. alonedarkq

alonedarkq Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum hareketleri yavaş yapmaya çalış ve cok hafif girme hangi bölgeyi çalışıyosan hisset ve en azından protein almalısın.

bodykazm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş