9 aydır fitness yapıyorum hiç gelişme yok:(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Anayn Kolu tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Anayn Kolu

Anayn Kolu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 16, kilo 58, boy 178. 9 aydır fitnessa gidiyorum hiçbir gelişme yok ne yazıkki:(. Şuana kadar hiçbir supplement kullanmadım. Önerirseniz kullanabilirim. Haftada 3 gün full vücut çalışıyorum. Yardım ederseniz sevinirim

2. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Olayın supplement ile alakası yok.
    Beslenmen yeterli mi?
    Ne kadar süre uyuyorsun?
    Nasıl bir antrenman yapıyorsun?
    Hareketleri doğru formda ve full range ile yapıyor musun?

Bu bahsettiğim noktalara uysan hiç gelişmemen mümkün değil demek ki bir şeyler eksik.

deniz98 ve eehfe4 bunu beğendi.
  3. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    9 aydır bu sporun içerisindesin ve hâlâ 58 kilo isen -spora başladıktan sonra yeterli şekilde beslendiğini varsayıyorum- başlarken 45-50 kilo aralığında olman gerekiyor, bunu da pek mümkün görmedim mutlaka bir yerde yanlış yapıyorsun arkadaşın sorduğu sorulara cevap verirsen yönlendirmeye çalışabiliriz..

4. rainfit

rainfit Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Abi 9 ay doğru formda yapmasan da yeterli beslenmesen de gelişirsin biraz. Arkadaşın sıkıntısı farklı bence

5. Zenn48

Zenn48 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaş beslenemiyor bence

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    testo oranın düşük olabilir bir baktır derim ben 1 yıl kickbox yaptım 1.5 aydır ağırlık kaldırıyorum beslencek maddiyatım yok sabah yumurta süt falan yiorum akşamda makarna ve yanına sebze yemeği oluyor nadiren ette oluyor haftada 1 falan supplement falan 0 1.5 ayda baya geliştim yinede

7. Zenn48

Zenn48 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde maddiyatum kötü beslenme listemi şöyle yapmaya karar verdim günde 10 yumurta 500 gram lor peyniri bide alabilirsem tavuk lor peyniri ucuz almanı tavsiye ederim 3-4 tl 500 gramı

8. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    iş bulabilirsem 2-3 gün çalışıp kreatin alabilirim kreatin fiyatları ucuz baya 500 gr 67 tl gördüm indirimde günde 10 gr kullanmayı düşünüyorum ki bana fazlasıyla yeter 50 gün günlük 1tl 34 kuruşa denk geliyor 1400 gr 139 tl de var ama ona güvenemedim pek 1 tl ye denk geliyor o da günlük 10 gr kullanıldığı takdirde 5 gr kullanırsan yarıya düşüyor kreatin alabilirim belki

9. Zenn48

Zenn48 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kreatin önemli bende alıcam protein tozu değil ondan alcam proteini 10-20 gram eksik alsakta olur zaten 75 kilo isek 115 gram alıncada gelişiyosun ama her gün et yiyemiyoz kreatin önemli

10. Anayn Kolu

Anayn Kolu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Başladığımda 52 kiloydum şuan 60 m . Sadece ağırlıkları arttırıyorum. Gözle görülür bi gelişme çok az

11. Son bar bükücü

Son bar bükücü Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler abartısız söylüyorum son 1 ay haricinde hiç beslenmeye dikkat etmedim ama çok geliştim doğru bi program yeter (beslenmede önemli tabi ama burda kastım beslenemiyorum diye ağlayanlara :) )ve psikolojik durumunda enerjik olman lazım antrenmanlarda ölü gibi olma ( bizim salondaki herkes öyle onlara bakınca gülesim geliyo) beslenmeyi falan bahane etme git sporunu yap antrenmanın hakkını ver ego için yapma bu sporu
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Ekim 2017 ---
    Bu arada parmağım çıktı beyler antrenman yapamıyorum ağlıcam :)

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    aynen beslenme yüzde 70 antreman yüzde 30 bende beslenmeye dikkat etmiyorum (gidip çikolata falanda yemiyorum) ama öğrenciyiz gelirimiz yok evde ne çıkarsa yemek zorundayız yinede gelişiyorum biraz psikolojim zorluyor sadece çünkü beslenip benden daha iyi vücut yapanlar var yaza kadar böyle idare edicem yazın da işe girip 9 aylık paramı biriktiricem sonra bidahaki yaz yine aynı sistemi uygulicam 3 ay işte çalışıp tüm yılın parasını çıkarcam sana da öyle tavsiye ederim bir de içki sigara cebe zararlı kullanıyorsan onlarıda bırak paranı biriktir

Son bar bükücü bunu beğendi.
  13. Son bar bükücü

Son bar bükücü Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Salonda toz içip makınada press yapanları görünce halime şükür ediyorum

Sayfayı Paylaş