1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

9 Aya Yakındır Yapıyorum...Yaşım Daha Yeni 17 Oldu :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve omer41 tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Ömerr

History de, sivilcelerle bogustugun donemlerde bisey demistim sana .. " senin bu postu print alıp kitap haline getirip tüm body yapanlara dagıtmak lazım" .. Kitabın sonu iyi bitiyordu bunu deidigimde ama simdi goruyorum ki pek ii bitmeyecek..

Sen deil miydin " bi daha kür yapmam asla " diyen, bi anda kuzu gibi olup herkesin elestirilerine olmulu yaklasan, uslu bi cocuk moduna giren, ne olduysa , yine küre baslamıssın yine saldırganlasmıssın, yine tartısmaların icine girmisisn... Seni o salonda yonlendirenler yanlıs yollara yonlendiriolar haberin olsun... Blitz'in kolu 41-42 cm, bizzat yakından gordum.., senin resimlerini de goruyorum... aranızdaki boy farkı ve benzeri korelasyon standart sapma, varyasyon vb istastiki tüm werileri de goze katıp diorum ki.. " o kol 42 cm diil " keske olsaa... keske 52 olsa... amaaa bu kafa ile gidersen, insanlara bu kadar dik ve ters cewaplar werirsen, kolun 62 olsa da boş be Ömer'im...
    Bu forumdaki kimse seni kıskanmıodur emin olabilirsin... Bi daha problem yasarsan , kürün yan etkileri vb... bu forumdakilerden yardım bekleme, cunki boyle dawranmaya dewam edersen yardım icin yüüzn kalmayacak....

Anders Münzer ( umarım yanılmıordum) sizin salondan cıktı galiba.. git bu adamın bi hayatını oku bu orumda

2. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Kocaeli Profesyonel Fotoğrafçı
    Arkadaşlar Ömer kardeşle dört beş gündür görüşüyoruz, forumda baktımda bayağı tartışmalar olmuş kol meselesi ile ilgili arkadaşın gerçekten kolları 42 yani yok diyenlere bir şahit olabilirim ;)
    Saygılarımla...

3. little_huge

little_huge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gebze
    vücudun ne kadar güzel olursa olsun böle böbürlenmeye gerek yok die düşünüyorum.ayrıca o kadarda abartılcak bi vücudunda yoq.tamm emek vermişsin yapmışsın ama kendini biraz abartıyosun.neyse tebrik ederim yinede biraz daa kilo alman lazım ama

4. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    sen ne diyosun ya o konu kaç ay önce kapandı..yeni resimlerim Tekrar Aranızdan die başlayan neyse görüşürüz.

5. sash_688

sash_688 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    selam

ömer kardeşim ben senin kollarına 40 bile vermiyorum resimlerini inceledim kolların ortada işte.benim kolarım şuan 42 bir inceleme yap bakalım 42 kol nasıl gözüküyor.üstelik yazılarında 110 kilo göğüs yapıyorum yazmışsın helal olsun be sana ben 4 yıllık sporcuyum 110 kiloyu anca kaldırıyorum.sen 7-8 ayda maşallah streoidlerin etkisi herhalde.arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım lütfen...

6. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ya gel salona basayım 110 kg sidik muhabbetine girme.bu forumu cok seviom ama asabımı bozuyorsunuz.Ben steroid kullanmıyorum artık o yazışmalar aylar öncesiydi.Kapatın artk bu konulara he koluma gelince gel gösterem suan fazla idman yapamıyorum sıcaklardan soğuk 40 geliyor.Neyse hadi görüşürüz.uzatmayın.Ne kandırcam ben benim kimliğim yerim yurdum belli.işim belli gücüm bellli ..

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Omer,

Bir eline Mezurayi al digerine kamerayi.
    Bu kadar basit :)

Trapez~ bunu beğendi.
  8. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    haklısın despoda işe güce gireli inan idman adam akıllı yapamıyorum mezura inan iş yorgunluğundan aklıma gelmiyor.Bunu yapacağım sonra görüşürüz.Sıkıyor bu muhabbetler.Verdiğin akıl için teşekkür ederim.Bu arada msnden görüşmem lazım senle..

9. burn

burn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ya omer yazılarını okudum hepsınıde okudum,yasına gore vucudun cok guzel KUTLARIM SENI!!basarıların devamını dılerım FAKAT ; omer kendıne cok guvenıyorsun guven ıyıdır ama fazlasıda zarar!!SENDEN yasça kat kat buyuk ınsanlarla konusma stılın ve onlara yaptıgın konusmalar falan hıc hos degıl ve ıstedıgın antrenorle calıs omer bu senıoo degıstırmez bu ıs ınsanın kendı ıcındekı bır ıstır!!!hocayla bıtmez bu ıs!!yanı ben bunla calısıyorum ben suyum ben buyum gb seylerı bırak derım bır abı tavsıyesı VE bunlara zaten gerek yok vucudun cok saglam ama ınsanların sana saygı gotermesını ıstıyorsan bıraz alcak gonullu olmasınıda bıleceksın ben ıngılterede yasadım sımdıde rusyadayım ve sunu bıl senın yasında senden cok cok daha ıyıy vucutlu cocukalr gordum vce HIC BIRIDE ben kursuzde ıyıyım ben sunu yaparım ben bunu yaptım demedıler bence bunlar bu yorumların yanlıs BIRAK KENDINI SEN YUCELTME,guzel ıs basarmıssın bırakta SENI ETRAFINDAKI INSANLAR YUCELTSIN OMER!!!kutlarım...ve umarım benı dogru anlarsın...basarılarının devamını dılerım..

10. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    burn cok teşekkür ederim onlar çok eski mesajlardı bu başlığın açılması rahatsız etti beni saygılar.

11. burn

burn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman bır sey dıyemem arkadasım,senı anlıyorum haklısın sınırını bozuyor ınsanın...basarılar sana ;)

12. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    sağol dostum ben zaten coktan kapamıştım o konuları ne yazıkki actı birisi o resimlerde de daha ufağım neyse ya boşwer tşk önerileriniçin..

13. sash_688

sash_688 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    rrr

badi bir tarafa insanlara önce saygı öğretmek gerekiyor.dünkü çocuğun benle muhabbetine bak.streoidler kafana vurdu galiba.ben yorumumu yapıyorum herkesin yaptığı gibi saygılı bir şekilde.

14. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ardaşlar bu sporun bir başlama yaşı yokmu ben bir makalede 17 olarak okumuştum belki burası yeri
    değil ama merak ettim veya forumda bununla ilgili bir yazı varmı.

15. we0q

we0q Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9 aya rağmen bence gayet şekilli

16. aminoasit

aminoasit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY BUİLDİNG
    güzel vucut tebrikler.

mert41 bunu beğendi.
  17. mr.gaga

mr.gaga Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    insan büyüdükçe küçülmeyi bilmeli sadece bunu bilse bile yeterlidir aslında yaptıgın sporu yapma amacın "sizden daha kudretliyim ayaklarımı öpüm efendinizim sizin ben" tavırlarını haketmek için olmamalı "ben süperim" gibi bi lafı söyleyen birini ne ciddiye alırım nede ciddiye alanların hakkında ne düşündüğünü önemserim o adam (burdaki adam tamamen laf olsun diye söylemiş bi laftır bu arada) benim için sıfırdır ve yolda gördüğüm bi obeze daha cok saygı duyarım.

Sayfayı Paylaş