1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

86 kg 74 kg ya düştük ama bel simidimizden kurtulamadık

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve MUSAHANGNS44 tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. MUSAHANGNS44

MUSAHANGNS44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba abiler ablalar boy 1.75 kg 74. Herhangi fitness vs çalışmalarını tam anlamıyla yapmadım ama bisiklet ve düz koşu ve futbolla 5-6 ay içersinde 86 kgdan 74 e düşüş yaşadım karın bölgem ve bacaklardan kaybettim kgları ama bel simidinden kurtulamadım ve birde omuzlarım genişledi etkin bir şekilde fitnessa başlamayı düşünüyorum daha önce başladım ama hakkını veremedik sizce nasıl antrenmanlar yapmalıyım özellikle karın ve göğüs kası yapmayı planlıyorum şimdiden teşekkürler... IMG_20160309_213344.jpg IMG_20160309_213344.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Mart 2016 ---
    IMG_20160131_191805.jpg

Son düzenleme: 9 Mart 2016
    bodykazm bunu beğendi.
  2. major3458

major3458 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı şekilde bende aynı dertten muzdarbm. Genetikle alakalı bi durum sanırım gitmiyor çünkü.
    Ayakta elimize agırlık alarak sag ve sola eğilme hareketi işe yarar mı arkadaşlar.? Cardio yapmak istemiyorum muhtemeln arkadaşta istemiyodur napmalıyız

3. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    yan karın kaslarını geliştirirsen belin daha da kalınlaşır. Biraz mantıklı düşün, bölgesel yağ yakımı diye bir olay yok. Eğer o bölgede kas yoğunluğunu arttırırsan yağları daha da dışa ittirip belini daha fazla kalınlaştırmış olursun.

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet göğüs kası karın kası mutlaka çalış senin için en ideal vücut tipi Jason Statham tarzında vücut kası süper olur ;) başarılar :)

MUSAHANGNS44 bunu beğendi.
  5. MUSAHANGNS44

MUSAHANGNS44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    IMG_20160311_201000.jpg Jason ı severim

6. major3458

major3458 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim cevap için hocam. peki şöyle söylym ben evde kendi ağırlık setimle spor yapıyorum. Amacım şekle girmek öyle çok bi kas olsun derdinde degilim. Yuzde 17-18 oranında yag var vucudumda ama zayıfım yani 177 boy 70 kg. magaza işindeym sürekli ayaktaym hareket halındeym. Gunde 18 bin adım rahat atıyorum. l carnitine kullansam böyle işe başlamadan önce likid olarak acaba işe yarar mı yag yakımında? Yoksa illa cardio antremanı yaparken mı kullanmak gerek bu mereti

7. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Bence gerek yok, ben de yeri geldi 9-10 kilo verdim(sistematik şekilde) ama aklımın ucundan geçmedi. Kalori hesabını yap sporunu yap arada farkı oluştur yavaş yavaş verirsin. Zaten hızlı verirsen verdiğine pişman olursun.

8. major3458

major3458 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Etkisi olur mu hani yüzde hesabından verecek olursak yaşım ilerliyor 22 oldum artık vucudumu değiştirmek istiyorum gencligimde ileride bakınca pişman olmak istemiyorum içimdeki his bu hani bu carnitine yüzde 40 tan fazla etki ederse işe başlamadan önce kullanmayı düşünüyorum. Kas tan vermemek içinde lor +muz+kakao+ceviz+tarçın mixerde cekıp shke yapıp içiyorum her akşam + protein ve karbo agrlıklı besleniyorum.

9. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    şeker şeker şeker

Sayfayı Paylaş