8 aylık supplementsiz çalışma neticesi. gogus hacmi içinde yardım ayrıca !!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oklahoma tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar resmimide ekledim aslında genel anlamda bende hacim eksik. 8 ay once 86 kilo ama yağlı biriydim oresimde ise 75 kiloyum. kollar ve gogus bolgesinde bilhassa hacim almak istiyorum. hocam ant. programımın yeterli olduğunu soyledi. son 1 aydır supplemente basladım (pro.toz.). amacım aslında genel anlamda bir hacim kazanmak. 75 kiloda takıldım kaldım diyebilirim. yapımdan mı kaynaklanıyor onuda anlamadım. karb. artışı yaptım diyette. beslenmede protein anlamında bir problem yok. karb olarakta arttırdım ama yinede tam istediğim sonuç oluşmuyor.gerçi biliyorum yeni sayılırım ama eminim bunun da bir yolu vardır. yardımlara ve onerilere açığım saygilarimla ...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 5 Ekim 2010
  2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    görüyorsunuz zayıfım işte. en sonunda şuursuzca yemeye başlıyacam :D anca boyle mi olacak bu iş bakalım ne yapacaz. yardım ve yorumlar için şimdiden saolun.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:14 ----------

ayrıca bir arkadaşım gögüste hacim almak için decline bench press onerdi hiç yapmadım bugune kadar hep dips yaptım. acaba onu yapsam bir işe yararmı ? forumda dec. hakkında fazla bilgi yok. bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum saygilarimla ...

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş