8 aylık süreç yardım.

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve ogulwcan tarafından 1 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ogulwcan

ogulwcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar merhaba, 8 aylık süreçte. iğne desteği ile stronglift yapıcam. 8 aylık sürecin sonunda benim 110kg kaldırma ihtimalim var mıdır ? (yarışma gibi bi olay var.) (spora yeni başlayacam. iğnenin zararları vesayre o konuda lütfen yorum yapmayın.)

yapıcağım antreman stronglift 5x5.

2. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Hangi hareket

3. ogulwcan

ogulwcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Eskişehir
    bench press

4. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Boyuna kilona genetiğine vb göre değişir daha spora başlamadan steroid kullanacak kadar kafayı yiyen birisiyle karşılaşmadığım için kesin yorum yapamıyorum ama sen 8 ayda natural birisinin 2-3 yılda gelişeceği kadar gelişirsin ortalama birisiysen kaldırırsın muhtemelen.

5. burkiirap

burkiirap Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kondisyoner
    Akıllıca çalışıp düzgün beslenirsen natural olarak da kaldırırsın 110 kilo çok fazla bir ağırlık değil.

42-cm-kol-istiyorum bunu beğendi.
  6. 42-cm-kol-istiyorum

42-cm-kol-istiyorum Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    valla sen steroid basarsan muhtemel 8 ayda 110 kg kaldırırsın ama kas oturması ve altyapın olmadığı için o kazandığın kasların %70 ini kaybedeceksin ve çok kilo kaybedeceksin 8 ay sonra ,çünkü kas altyapın yok ve muhtemel deneyimsiz olduğun için başka sağlık sorunları ilede karşılaşacaksın ve bir küre girmek en az 2500-3000 bin tl civarı diye biliyorum ,şahsen kendi fikrimce bi insan illede steroide,ilaca başlayacaksa bu sporda en az 5. senesini devirmiş olmalı umarım 8. ayın sonunda o ağırlığı kaldırmak bu çekeceğin bütün çilelere ve risklere değer ,bu ilaç,kür mevzuları yüzünden bunalıma giren,evlilği biten insanlar biliyorum

7. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    110 kg yu kaldırırsın kaldırmasına da 8 ay da dana gibi olup sonradan sönünce milletin yüzüne nasıl bakıcaksın millet sormuycakmı nasıl birden 20 kg verdin diye nasıl küçücük kaldın diye yarışmalarda ilaç testi yokmu ? varsada ilaçla 110 kg kaldırınca eline ne geçicek naturel bi şekilde çalışan adamların önüne geçince hakkını yiyince için rahat edicekmi ? bu soruları kendine bir daha sor ayrıca ilacı bırakınca 3-4 ay aletin de kalkmıycak onu da söyleyeyim boşuna strese girme

not:ilaç kullanmadım hayatımda sadece bilgiliyim

Sayfayı Paylaş