1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

8 Aylık Çalışma..Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve khankhan88 tarafından 12 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. khankhan88

khankhan88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili arkadaşlar öncelikle merhaba :) Aranıza yeni katıldım.Bu spora başlayan her Türk genci gibi benim de ilk amacım,şekil
    yaparak kızlara hava atmaktı :D Ama zaman geçtikçe bu dal hayatımın bir parçası oldu.Neyse ben konuya geleyim.Haziran 2011 den
    itibaren evde amatör olarak çalışmaya başladım.Gelişme süreci şu şekilde idi;

Haziran 2011 Ocak 2012 - 4 kg lik dambıllar ile iki kol'a günde 50 set.
    Haziran 2011 Şubat 2012 - Günde 50 set şınav
    Ağustos 2011 Şubat 2012 - Karın kası (Meşhur 8 dklık video ile :D)
    Ocak 2012 Şubat 2012 - Günde 50 set Barfiks (Zorlandığım için ayak ağırlığımı masaya veriyorum)

Boyum: 1,74
    Kilom: 63

Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ;)

Ekli Dosyalar:

2. karamaske2911

karamaske2911 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    karın resmi falan atsaydın iyi olurdu

3. khankhan88

khankhan88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında şikayetim biraz karın kaslarından :) 7 ay hergün çalışmama rağmen tam çıkmadı.göbekte yok aslınd****arnım salıkken şekil belli olmuyor ama biraz içine çektiğimde çıkıyor.bu yüzden resim koymadım artık.[​IMG]

4. karazaki

karazaki Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    birazdaha fotograf koysaydın daha net yorumlar yapardık neyse elimizdeki fotograflarla yorum yaparsam;arka kol cok güzel geliştirmişsin, kanatlarda güzel gelişmiş, bel ile ilgili bir sorun görmüyorum yanlız omuzları biraz daha genişletsen cok güzel olur..bide ölçülerini yazarmısın (bel,omuz,kol)

5. acı yok rocky

acı yok rocky Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    O bakis ne la?

Ocensers, Tigertugi, khankhan88 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  6. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    kollar iyi:)

7. khankhan88

khankhan88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar affınıza sığınarak bir kaç resim daha koyuyorum.umarım bir eksiklik yoktur.değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

8. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0

Karın bölgesinde yağlanma var o yüzden karın kasların gözükmüyor :)

Beslenmene dikkat edersen karın kaslarının şekillenmesi fazla zaman almaz galiba.

9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    8 aylık çalışmaya göre az geldi bana beslemede sorun var sanırım

10. khankhan88

khankhan88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karazaki evde dikiş metresi olmadığı için tam ölçemiyorum :D diğer arkadaşlarımızın dediğiniz gibi belirli bir diyet uygulamadım hiç.yediklerime de pek dikket ediyorum sayılmaz.az yemeye çalışıyorum ama buda tehlikeli olsa gerek.göğüse ağırlık vereceğim birazda.günde 50 şu videoyu uyguluyorum.sizce faydası olabilir mi? kaç ayda göğüs kasları gelişmeye başlar acaba? veya daha etkili göğüs hareketleri önerirseniz sevinirim. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5DRuJ_tBT_M

11. rockman52

rockman52 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    hocam vücut 8 aya göre sönük kalmış gibi.. bu arada arkadaki tabloya bayıldım:)

Ocensers ve khankhan88 bunu beğendi.
  12. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Her Türk genci gibi kızlara hava atmak demişsin khankhan88 ben bu spora başlarken hiç öyle bir amaçla başlamadım bu sporu spor olduğu için yaptım hiçbir zamanda hava atiyim sahile iniyim kızlar baksın gibi bir niyetim oldu zihniyetin yanlış yanlış düşünüyorsun
    Saygılar.

13. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    iyi ancak üst göğüse ağırlık vermelisin

14. khankhan88

khankhan88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok hak veriyorum.başlarken ki zihniyet oldukça farklı ve hatalıydı.bende bu işin bilincinde olup,daha iyi bir başlangıç yapsaydım keşke diyip dövünüyorum arada sırada duh şimdi tamamen sağlıklı olmak için devam ediyorum. bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:59 ----------

göğüs çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu :D umarım iyi sonuç alırım.tavsiyen için sağolasın ;)

halil98 bunu beğendi.
  15. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bir üye fotosu başlığı açılırken konulması gereken zorunlu pozlardan eksiklerin var!
    O yüzden başlığının kilit yeme ihtimali var, zorunlu pozları eklersen kurtarırsın ;)

Vücutta şekillenmelerin başlamış, yağ oranında kötü değil.
    Ama poz vermen kötü ;)
    Biraz amatör yada pro Vg cilerin nasıl duruş yaptıklarını takip et ;)
    Mesela kol pozu vermişsin sırtın kambur duruyor, omuzunu hiç geri çekmemişsin bile...

8 aya göre kötü değil çünkü evde çalışmışsın ama aynı süreyi salona giderek harcasaydın daha başarılı bir vücut olurdu.

Kolay gelsin :)

16. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardes ben bı kac yorum okudum soglendı gıbı 8 aylık degıl en baba 3-4 aylık bı durum var belkı calışma eksıgın vardır belkı vucut yavas gelısıyodur ama bence calısmaların eksık sadece sınav ceksen 2 gun arayla goğüs toparlardı 8 ayda hemde yavaş gelıstınıde düşünsek 8 ayda o şınavlar goğüsü hertürlü şekilleştirirdi sen once bı mıde erıtmeyede bak ıstersen ne kadar mekık cektıysen cek gorunmez mide kasın fılan ama erittinde mıdeyı tabıkı artısı olcak şimdı cektın mekıklerın daha bilinçli çalış bılmedın eksıklerın vardır bunları sor burda cvp verır tecrubelı kişiler bişiyler yapmak ısterken boşa zaman harcama dıye soluyorum bunları dedım gıbı bı yerde yanlışın var 3-4 aylık bı çalışma gıbı yınede fena deyıl başarılar

17. khankhan88

khankhan88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun :) forumda yeniyim.normalde başka forumlarda da pek takılmam.ilk defa derinlemesine takip etmeye çalışıyorum.uyarılarınız için teşekkür ederim.eksiklerimi kapatmaya çalışacağım. ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:22 ----------

dostum tavsiyen için teşekkür ederim.bu forumun çok yararını görmeye başladım,sizin sayenizde.ben,toplamaya kalksan günde 15 dk fln çalışıyorum.aslında 2 sene önce gitmiştim spor salonuna.ama 1 ay sonra bıraktım.evime çok ters yöndeydi.orada ki harekerleri referans alarak çalışmaya çalışıyorum. weightlifter bakalım daha sağlıklı bir program yapmaya çalışacağım ;)

Sayfayı Paylaş