8 Ayda 60 Kilo

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Kazeshi tarafından 19 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kazeshi

Kazeshi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    20 yaşındayım hayatımın belli bir bölümünde cortizon kullandım ondan sonra asosyal bir şekilde bilgisayar başında oturup sağlıksız beslenmeden aşırı derecede kilo aldım (132) kilo bu kadar hızlı vermeyi beklemiyordum 8 ay boyunca spor yaptım program özeti;
    Koşu Bandı : 30 dakika (1 Saat yaptım)
    Bisiklet : 15 Dakika (30 dakika yaptım)
    Bel ve Mide hareketleri sıkılaştırmak için başlarda onların sayısın arttıramadım aşırı yorucu geliyordu çarşamba ve perşembe günleri spining diye bir ders oluyordu 2 ayın sonunda alıştım o derse.

Beslenme konusu şöyleydi
    [Sabah Kahvaltısı]
    Halk ekmeğin kuru üzümlü ekmeği var küçük sabah kahvaltısında bir adet o ekmekten bir tane haşlanmış yumurta bir peynir dilimi salatalık biber 3 zeytin şeklinde yapıyordum.
    [Öğlen]
    Ton Balık konservesi ekmeksiz bir şekilde tüketiyordum o kadar
    [Akşam]
    Pul biber ve limonlu yoğurt
    Not : Şekeri meşrubatı normal ekmeği ilk 1 ay hayatımdan çıkardım. Daha sonra sadece öğle yemeğinde ton balıklı salata yemeye başladım sabahları bir adet haşlanmış yumurta yerdim. Geceleri yediğim yoğurdu hiç bir zaman eksik etmedim.

Tüm bunları yaptıktan 8 ay sonra şuan 70 kiloyum hayatımın rahatlamasını yaşadım diyebilirim yapamayacağınız hiç bir şey yok sanırım sadece boğazı biraz kısmak gerekiyor.

[BEFORE] (hala ağzımda ki yemeğe gülerim)

[AFTER]

gokbaray, Cesurbey ve tutti_hunni bunu beğendi.
  2. Cesurbey

Cesurbey Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Azminden dolayı seni tebrik ediyorum. Spora devam ediyor musun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    8 ay disiplinli bir şekilde o kadar az kaloriyle beslenmen takdire şayan, ama sağlıklı mı? orası tartışılır. Aldığın kaloriyi artırmalısın. pul biberli limonlu yoğurt tek başına bir öğün olamaz.

Ama vücut ağırlığının yarısını kaybetmişsin, herşeye rağmen güzel başarı tebrik ederim.

4. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    beslenme eksik olmamalı sağlık açısından sorun yaratabilir ama 8 ayda güzel başarı takdire şayan...

5. gokbaray

gokbaray Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim benim adamsın. her şeye tecrübe gözüyle bak iyi ki o kilolu zamanlar da yaşanmış. her insana nasip olmuyor yapabileceklerini öğrenmek. tebrik ederim kardeşim şimdi sıra kas yapmada :)

Conductor bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş