7 tane dişim çekilecek

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mevsres tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    2 Gündür diş ağrısından kıvranıyorum, 2 tane çürük dişim, bir sürü de yamuk dişim var benim, dedi ki bunların hepsi çekilecek.

2 Gündür yastığa başımı koyuyorum ağrıdan sadece 2 saat uyuyabiliyorum, sonra ağrı tekrar kaldırıyor.

Yemeği ise çiğnemeden yutuyorum, çok zor durumdayım. Bu yemek meselesini ne yapacağız acaba, ben günde 800 gram etimi, 350 Gram da bulgurumu yemek zorundayım.

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    sıvı olarak protein ve karbonhidrat alabilirsin bu süre zarfında alma imkanın varsa tabi
    daha önce benimde başıma geldi,2 günü bırak ben 1 aya yakın diş ağrısı çektim,geceleri uykumdan uyandıracak kadar ağırıyordu
    çektirmek istemiyordum ama dişin kendisi çıkmayınca mecbur çektirdim hatta 1 tane daha diş var tamamen çürük ağzımda ama ağrı yapmadığı için bekletiyorum
    bu arada işi ticarete dökebiliyor dişçiler
    ben daha önce farklı bir dişçiye gitmiştim adam bana durum felaket 6 7 tane çürük dişin var dedi
    daha sonra dişimi çektirdiğim diş hekimi böyle bir şeyden söz etmedi

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    İşi ticarete dökebiliyorlar dedin içime korku saldın şimdi, çok haklısın işin o ihtimali de var tabi.

Umarım hiç kimse diş ağrısı çekmez, gerçekten çok kötü bir şey.

zzzxxz bunu beğendi.
  4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    Allah yardımcın olsun, 7 tane çekilecekse hepsi birden çekilmiyor zaten,muhtemelen her gittiğinde 1 tane çekilir,o açıdan aralarda dinlenme günleri vs baya uzun sürebilir süreç

5. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Gecmis olsun uzuldum, cekilen 7 dis hissedilir bi bosluk yaratir agizda. Yerine implant falan dusunuyorsundur umarim

6. FuuKaN

FuuKaN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benimde doğuştan 1 disim yok orasi boş duruyo beni baya rahatsiz ediyo gulemiyorum 7 dis gercekten fark edilir rahatsiz eder seni yerine ne yaptirmayi düşünüyorsun benim yaş 17 . 18 yas altina implant yapmiyolarmis

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum hemrn dis cektirmeyi dusunme 3 4 farkli doktara git. 32 disimiz var bir daha tekrar cikmiyor. Curuklere kanal yapilabilur veya cok ileri durumda ise cekilebilir ama kalan 5 saglam disi niye cektirmek istiyorlar ???

Benim bir sene once bir disimde hafif agri vardi doktara gittim kolumdan tuttugu gibi kanal yaptirmaya goturdu. Ben biraz dusuneyim falan diye ciktim hastaneden zar zor. Bu disi sonra 2 farkli doktora gosterdim ikisi de bisey yok dedi. Suan da cok sukur agrisi falan yok. Yani para icin saglam disi bile cekenler var!!

abseto bunu beğendi.
  8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Bence de çektirme :) onlarca kez dişçiye gittim :D küçüklüğümde her hafta gidiyordum resmen :D bütün azı dişlerim dolgu-kanal zaten :D
    2-3 sene önce yeni açılan bir hastaneye gittim çürük dişlerim için :) hepsi çekilcek dedi :D sonra normalde gittiğim (nişantaşı üniversitesi) yerdeki doktora söyledim :D hiç biri çekilmedi sadece dolgu felan filan yapıldı :D kimisi kanal oldu. ama çekilmedi yani şuan ağrım yok çok şükür :) sende çektirme bence gez başka doktorlarıda :D

Sayfayı Paylaş