1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7 aylık vücut değişimim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mcnulty07 tarafından 17 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mcnulty07

mcnulty07 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sosyal hizmet uzmanı
    Yer:
    antalya
    BB basladigjmda 91 kilo %22 civari yag oranim vardi. Ilk aylarda beslenme ve antrenman duzenimi oturtamadim cok bilgi kirliligi var cunku o yuzden dirty bulk gibi geçti. En sonunda belli bi iri gorunume kavusmustum ama yaglar hala beni rahatsiz ediyordu. Savaş cebeci definasyonla karin kasi ortaya cikarma programina basladjm. Donem donem fotograflarimi atiyorum bastan sona.

Ekli Dosyalar:

2. Dax Riggs

Dax Riggs Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle azminizden ötürü sizi kutluyorum, ancak şu an karın kası yerine mümkün olduğunca az yağ ile hacime odaklansanız daha iyi olur gibi en azından 5-6 ay clean bulk ve sıkı çalışma ile kütle kazandıktan sonra tatlı sert bir definisyon ile istediğiniz görünüme kavuşacağınıza inanıyorum.

3. mcnulty07

mcnulty07 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sosyal hizmet uzmanı
    Yer:
    antalya

4. mcnulty07

mcnulty07 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sosyal hizmet uzmanı
    Yer:
    antalya
    Aslinda hedef sadece karın kasi değil hocam soyle aciklayayim. Boy 1.78 oldugu icin kilomu 80den yukari cikarmak istemiyorum. O yuzden yag oranim %10 civarina geldiginde 74-75 kiloda olacagimi tahmin ediyorum. Bu asamaya geldikten sonra senin de onerdigin olaya giris yapcam. Su an zaten boyuma gore cok kilo ve yag fazlaligim var o yuzden dirty bulk bile yapmasam clean bulk da yapsam vucut kotü bir goruntu halini aliyor psikolojik olarak etkiliyor beni. Tesekkurler cevabin icin

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    kas hacmin çok düşük . istediğin kadar yağ yak istediğin görüntüye sağlam bir hacmin olmadan muhtemelen ulaşamıcaksın. 90+ kilodaki kolay yağ yakamıcaksın daha zor olucak. az bir kas hacmin var yağ yakıcam diye muhtemelen ondan da kayıp yaşıcaksın...

6. mcnulty07

mcnulty07 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sosyal hizmet uzmanı
    Yer:
    antalya
    Definasyona ayni şekilde devam ediyorum son halim fotografta arkadaşlar. Diyete iyice alistim ant. Snrasi biraz yorgunluk oluyor haliyle. Supplement de kullanamadigim icin dinlenmeyi fazla tutmak zorunda kaliyorum. Ilginc olan şu ki, hep okudugumuz ogrendigimiz "ayni anda yağ yakımı ve kas kazanimi olmaz" bilgisine guvenim sarsildi. Ozellikle gogus ve biceps kaslarimin asiri sekilde gelistiginj hem fotograflardan hem de agirliklardan anlayabiliyorum. Karin kaslarim da üst bolgeden cikmaya basladi yag oranimin azaldigini gorebiliyorum. Yan bölgeler de hizli sekilde gidiyor fakat alt gogus ve belimin arkasindaki yaglar genetik olarak inatci sanirim.

Ekli Dosyalar:

7. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Zamanlar her yağ gidecektir buna takılmamanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş