1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7 Aylık Gelişimim Program ve Ölçü(Özel)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alicangurenc tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Arkadaşlar beni önce ki konularımdan da bilen arkadaşlar vardır mutlaka. Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle ölçülerimi ve resmimi paylaşacağım tabi bu sefer programımı da paylaşmayı düşünüyorum. İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum Şimdiden Teşekkür ederim herkese :)

Ölçülerim :

25.02.2012 =>

Kilo : 75 Kol : 26 Omuz : 117 Göğüs : 97 Bel : 87 Boy : 184

01.11.2012 =>

Kilo : 78 Kol : 33 Omuz : 126 Göğüs : 107 Bel : 87 Boy : 1.84

Ölçülerim bunlar yalnız tarihler sizi şaşırtmasın 9 ay olması gerekiyordu fakat ben 2 ay ara vermiştim o yüzden 7 ay. Aşağıda ki de en son çekildiğim fotograflarımdan bir kaç kare...

2. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Kol dışında güzel gelişim devamını bekliyoruz.

3. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    RobertDeCraon Yorumun için Teşekkür ederim , kol oldukca kasıyorum fakat ara vermiştim bu yüzden kolum baya geri kaldı diyebilirim haklısın. Bir de şu var benim kollarım baya uzun yani kısa birine göre kol kaslarım 3 ay daha geri gelişiyor boyu uzun olan arkadaşlar bunu iyi bilir Teşekkür Ederim :)

4. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    plaj vucudu dedikleri bu olsa gerek... :) tebrikler cok iyi görünüyor (bana göre)

5. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Karın bölgesi tam parçalanmamış oldugu için mi ortadakiler uzun gibi görünüyo ? Karın işine çok taktım ben ya benimde karnımı sıkınca 6 pack var bırakınca 0 :D sıkıp gösteriyorum artislik yapıcagım zaman :D

6. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    animal17 yorumun için teşekkür ederim :) evet sanırım plaj vcudu diyorlar böyle , SlipKnoT16 sana da teşekkür ederim :) şuan 6 kalıp var 8 yapmaya çalışıyorum resimlerde kasma durumu hiç olmadı yani doğal çekimleri koymak istedim ben ...

7. trjake

trjake Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sıkınca 6 sıkmayınca 0 vay be.Baya iyi sıkıyomuşsun,biraz daha sık bakalım 8 olucak mı ?duh

8. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    2 ay bırakmasaymışsın epey iyi olurmuş :) İnşallah o 2 ayı telafi edersin. Omuz genişliği epey iyi bence başarıların devamını dilerim :)

alicangurenc bunu beğendi.
  9. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür Ederim Cinsanity44 :) evet bana göre o 2 ay çok önemli ve eksiğimi kapatmaya çalışıyorum. Paylaşımlarıma devam edeceğim bir sonra ki paylaşımım 1-2 ay sonra ki ölçülerim ile olur o zaman bakarız :) Tekrar Teşekkür Ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:18 ----------

:) Zorlarsa belki de olur :p

10. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    vucudun standart ama bunu yanlıs anlama bu olması gerek bı vucut yanı 7 ayın hakkını vermıssın ama ılerde kat edıcegın bayagı bır olun var özellıkle trapeze aban+bıde kol bunun dısında fit bır vucudun war

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:50 ----------

bidse bacak gırmemıssın amacın sadece fit olmaktı herhalde

11. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kocyumurtası yorumun ve anlayışın için teşekkür ederim. Bu sözler beni daha çok bağlıyor iyi veya kötü eksiklerim varsa bura da sizler sayesinde onları da görüyorum. Evet daha başında olduğumu düşünüyorum şöyle 1 seneye kadar hedefim var ölçümlerde. Tabi 1 sene sonrası da devam edeceğim fakat istediğim vcuda 1.5 sene de kavuşacağım kanaatindeyim , eski fotograflarıma bakıyorum da gerçekten gözle görülür değişim olduğunu ördükçe hoşuma gidiyor , sonuçta bir emek var ortada ve karşılığını da tez alıyor olmak gurur verici ve heyecanlandırıcı doğrusu Zaten 1-2 gündür bu yorumlarınızdan sonra Kol programımı ağırlaştırdım mesela Push Down 4x10 50 kg veya 55 kg yapıyorum ve tabi haricinde kastığım kol hareketlerim de var. En kısa sürede programımı da paylaşmayı düşünüyorum eksiklerim varsa o zaman daha detaylı ortaya çıkacaktır Teşekkür ederim tekrar

12. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    bakın artık gunumuzde karın kası cıkarım yada adonıs cıkarayım kızlar hasta modası geçtı. Artık sırt omuz trapez kol. bunlar adamı seksı gösterıor. nası desem hem defıne hemde kodummu oturturum tarzında bır vucudn olması lazım. senın sırt ve omuzlarının + kolunun şu şekılde gozuktugunu bı hayal etsen yaza dogru o zaman herbıden karın kasına fazla gerek yokmus dersın. 4 tanesı gözuksun yeterlı bence . artık plaj vucudunun bıle tarzı stılı degişti dostum omuza aban bacak gir . senın yararına olucaktır bunlar . benım bu yorum yazmam kendıme bı sey katmıyor ama senın iyi olman bırazda olsa degişmen benı mutlu eder başarılar.. ;)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Kasım 2012
  13. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kim istemez ki :) teşekkür ederim böyle düşünmen beni mutlu etti tabi. Bakalım yaza kadar baya kasacağım zaten , yaza sağlam başlarım bu sefer :) dediğin gibi omuzlar filan baya iyi olur inşallah bakalım paylaşacağım ara ara ölçülerimi anlarız o zaman

Kocyumurtası bunu beğendi.
  14. miamiheat

miamiheat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence vücüdun fıt fakat kolların bıraz ınce o da uzun oldugu ıcın bendede aynı sordun var ınsanınboyu ve kolları uzun olunca vücudu doldurması daha zor oluyor istedigin vucuda kavusacagını umuyorum bol sanslar iyi sporlar

Sayfayı Paylaş