1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7. ay Elazığ'dan serdar yorumlarınızı bekliyor ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve fatihdurak tarafından 5 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. fatihdurak

fatihdurak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    değerli arkadaşım sen kolunu vucuduna yaslayıp resim çektirmişsin dolayısıyla bu şekilde enlemesine bir çap oluşmuş böyle 43 olması normal çok çok serdar sıcakken almıştır bu ölçüleri ben yinede dediğim gibi kendim ölçecem...

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam fatihdurak;
    birde vücuduma yaslayıp da ölçücem. bakalım o zaman kaç çıkacak. kimse kendini kandırmasın. photoshop denilen programda kendimi irileştirmeyi ve senin yaptığın gibi saçma sapan ölçüler vermeyide bilirdim.
    kolumu vücuduma yaslayıp yalan yanlış ölçüler verecek kadar dandik body ci değilim :)

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Tartışma kişisel saldırıya dönmesin lütfen biraz dikkatli olalım

4. THE WRIST

THE WRIST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar niye bu kadar ölçülere takıldınız anlamak zor.kas olmadıktan sonra kol elli olsa ne yazar.önünüzde hamdullah örnegi var,adam yazdıgınız ölçülerin biraz fazlasıyla dünyayı salladı. demekki herşey kalın olmak değilmiş dimi.herkez komplexlerini biryana bırakıp özeleştiri yapmak zorunda.forumda herkes eniyi yerlerini birbirinin gözüne sokuyor. bence insanlar zayıf bölgelerini göstererek birbirinden fikir alsa daha faydalı olacak gibi.sadece gözüken yerleri geliştirmekle buiş yapılmaz sguat yapmadan bodyci olunmaz.

5. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam arkadaşlar, kişisel saldırı falan yok. mesajı yazdıktan sonra okuduğumda yanlış anlaşılacağını tahmin etmiştim. kimsenin ölçüsü kimseyi tabiki ilgilendirmez. benim yazdıklarım, ben bu kol 43 cm. değil dedikten sonra bana yöneltilen eleştiriye yönelikti. bana yapılan eleştiri objektif değildi. misilleme vardı altında.

kolumu vücuduma yaslayıp ölçü vermek aklıma bile gelmemişti. spordan ve ölçüden tam anlamıyla anlamayan kişilerin yaptıkları yanlış yorumlar bazen can sıkıcı olabiliyor. bende belki tam anlamıyla birşeyleri bilmiyorumdur, böyle bir iddiamda yok zaten. ama çok şeyleride biliyorum. ama bilmediğim konularda yorum yapmamayı tercih ediyorum.

ilk 5-6 ayda olur böyle iddialar. (kendi yaşadığım tecrübeden bahsediyorum) bende ilk aylarda kolum 42 diye ortalıklarda gezinirken, bir arkadaşımın cebinden çıkardığı mezura beni fazlasıyla rezil etmeyi başarmıştı. kolumu ölçtüğünde 37.5 civarı bir ölçü çıkmıştı çünkü. şimdi düşündüğümde çok saçma geliyor bu yaptığım. yani olduğundan fazla gösterme çabası.

6. fatihdurak

fatihdurak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm kolunun 43 olup olmaması önemli değil benim sana anlatmak istedigim apaçık ortada kolunu vucudna yaslayıp resim çektirmişsin ve görüntü olarak 43 görünmüyo serdarda çektirdigi resimde kolunu açık tutup sıkmadan göstermiş defalarca söyledim ama kimse anlamak istemiyor resim bana ait degil resim bana ait degil resim bana ait degil resim bana ait degil ama nedense kimse anlamak istemiyo ölçüleri ben almadım onun verdiği ölçüleri yorumladım nedense burda herkes kendini hoca zannediyo flexor hocamın ilk yorumuna bakıp ibret almamız lazım ilk yorumu yapanlardan biri o ama sadece eksiklerini söylemiş benim resmi yaynlamadaki amacımda buydu flexor hocama tşk ediyorum... değerli arakadaşım amacım senide kırmak değil sadece resimde kolunu yasladıgından dolayı öyle gözküyo eğer bu konuda kırıldıysan özür diliyorum ok
    amacım asla rencide etmek değil kimseyi ama yorumlar çok garip insanalrı anlamak çok zor kimisi elazığda bunu başarmak zor diyo :) allahıma buna kırıldım ne alakaysa kimisi 50 cm kol mü gördünüz diyo :) hep saldırı hep saldırı böyle olsun istemiyorum bundan sonra resim falan yayınlamayacam amacım sadece eksikliklerin görüşlmesi ve yorum yapılmasıydı ama konu dışına çıkıldı herkese tşk ederim yorumlar için özelliklede flexor hocama ....

7. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam fatihdurak;
    özür dileyecek bir şey yok. aynı şekilde ben kırdıysam bende özür dilerim :)
    ama burada insanların gösterdiği tepkiler resimdeki vücudun ölçüsüne değildi temelinde. yoksa dediğim gibi kimsenin ölçüsü kimseyi ilgilendirmez hak vereceğin gibi. ama diğer arkadaşlar da benim gibi vücuttan önce, verilen bilgilere takıldı. bende bir değerlendirme yapacaktım ama ölçülerdeki bilgiler yaptığım yorumu yalanlar nitelikteydi. bütün meselede buradan çıktı, herneyse.

bu arada zülküf turan ın imzasındaki linke tıkladığın zaman elazığ ı tanıyan, bilen biri olduğunu düşündüm ben. eskiden görev yaptıysa imkanların o kadar elverişli olmadğını düşünerek yazmış olabilir o yazıyı. tabi sadece bir tahmin bu. nedenini kendisi söyleyecektir herhalde. hepimiz insanız, hepimiz kul uz. zaman zaman tatsızlıklar olsada kimse kimseyi küçümseyemez. en azından ben bunu yapmıyorum. arkadaşına spor hayatında başarılar :)

8. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    sen gülmek istiyorsan gülebilirsin sen 6 ay dır çalışıyorsun ben sen doğmadan ben elazığda çalıştım yaklaşık 10 yıl ve oraya ilk salonu ben actım o güzel ile sende biraz saygılı olmanı beklerdin. ben bütün imkansızlıklar karşısında çalışıpta bu seviyene geldiğin için takdirimi bildirdim ama sen bunu anlayamadın.

9. fatihdurak

fatihdurak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm ben saygızılık yaptığımı düşünmüyorum sadece bu lafı komik buluyorum elazığda çalışıpta bunu başarmak zor demişsiniz her türlü alet ve imkan var kaç yıl kaldıgınız önemli değil ilk salonu açmanızda bi şeyi değiştirmez ben kendi görüşümü söyledim değerli hoacalarımız var şampiyonluk beklediğimiz insanlar var gerçekten güzel salonlar imkanlar var gerisi sporcuya kalmış iş bence ! umarım yeterince açıklayıcı olmuştur tşkler

10. zargy

zargy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    :)

(görüldüğü gibi) salonda geçirdiği zamanı hipertrofi çalışmalarına ayıran,boyu 180 kilosu 90 olan hiç kimsenin köprücük kemikleri görünmez,sırtı tepsi gibi düz olmaz.salondan arkadaşın sana bu ölçüleri verdiğinde inanıp hemen foruma yazman da zaten ilginç bi olay.Bukadar insanın tepkisinden ortada olmaması gereken bişey olduğu kesin.Allah herkese göz versin,nizam versin,çalışmalarında kolaylık versin... :D

11. zargy

zargy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Boy: 5' 6'' (1.68 )
    Yarışma Kilosu: 212 lbs (97 Kilo)
    Off-Season: 235 lbs (107 Kilo)
    Göğüs: 45''-46'' (114-117 cm)
    Kol: 21.5'' (54.5 cm)
    Bel: 27.5'' (70 cm)
    Bench Press: 435 lbs (198 Kilo) 4-6 Tekrar
    Barbell Curl: 205 lbs (93 Kilo) 4-6 Tekrar
    Squat: 550 lbs (250 Kilo) 6-8 Tekrar

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=2380

dexter jackson'un ölçüleridir.göğüste 3 cm geçmiş arkadaşın haha.Sadece ne kadar KOMİK durumda olduğunuzu görmeniz için DaFFy adlı arkadaşımızın açtığı konudan kopyaladım.

12. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Kardeş iyi gidiyorsun, ama omuz ve trapeze biraz çalışsan fena olmayacak.. :?

13. Coreeye

Coreeye Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bencede..

Bencede öyle,arkadaş yanlış ölçüler girmiş.Kesinlikle 90 kilo olamaz o boyda,imkanı yok. Bence arkadaş 70 kilo falan, göğüs ölçüsüde 115 gibi olmalı..

14. karam

karam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    mardin
    kg 90 kol 43 vs yazmışsın gözlerime inanamadım fotoğraflara baktım güzel gelişmiş 7 ay için ama ölçülere yazmışsın baktım bi daha fotoğraflara baktım bide kendime baktım yalan veya yanlış olduğu apaçık belli oldu ne gerek var yani ama bu vücut 7 ay için güzel...

15. paco_bautista1975

paco_bautista1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede ölçüler gerçeği yansıtmıyor. arkadaşların da dediği gibi kol maksimum 37-38 gibi duruyor. ölçüler biraz abartılı. ya mezuroda yanlışlık var yada gözlerde......

16. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    iyi güzel kendimizi büyük ölcilerle tatmin etmekte ben bir senedir calışım cabalim yatım kalkim yinede 33 sen nası 7 ayda 43cm oooo amma abi yapma gözünü sevim

17. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    şöle diyim ama yinede iyi güzel bi vucut bence sokakta görsem calışmış bu adam belli derim yani
    yolun acık olsun

18. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bence güzel

gakko bende elazığlıyım umarım daha iyi olursun emaillini bekliyorum [email protected] tanışalım

19. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    tartışmayı dallandırıp budaklandırmak istemem ama birisi vermiş bunlar foto bunlarda ölçüsü sen tutup burada yayınlamışsın şimdide bunlar bana ait değil kolaycılığına kaçıyorsun.
    Bizzat ölçmekten bahsediyorsun ölçtünde buraya yazmaktan mı çekiniyorsun yoksa?

neyse canım çokta sorun değil abartı ölçüler,
    ben neysede bu işe yıllarını verip bu ölçüye ulaşamayan arakadaşların, bu düzmece rakamlara sinirlerinin bozulmasıda gayet doğaldır. ha doğru olsa, hatta bu ölçüleride aşsa ben dahil tüm arkadaşlar tebrik etmesinide biliriz ama durum ortada...

20. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 180 ve kolaylikla diyebilirimki bu arkadas 75 kilodan fazla olamaz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş