6 Aylık Değişimim.

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve ademsulus tarafından 19 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ademsulus

ademsulus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Merhaba, çalışma şeklimdeki hareketsizlik ve sağlıksız beslenme sonucunda üniversite askerlik ve evlilik derken kilo alımım istikrarlı bir şekilde yükselişteydi en son kendi tartımda 109 ları gördüm bir şekilde idare ediyordum ama en son kıyafet alışverişi için 10 adet kıyafeti yanıma alıp kabinden 1 tanesi bile olmadan çıkınca bir karar vermem gerekiyordu. gerek işimin yoğunluğu ve çalışma şeklimden dolayı sağlıklı beslenme ile kilo verilemeyeceğini düşündüm ve mide ameliyatı olmayı bile düşündüm :( daha sonra sosyal medyada bunu yapanların ve bu forumda da yapanları görünce dedim ki ben de bunu yapabilirim. 24 Aralık 2018 de diyetisyen yardımıyla başladım ve olumlu sonuçlar almaya başladım sonra fark ettim ki ben çokta diyetisyenin verdiği listeye uymuyorum kendim makro sayarak bir şekilde idare ediyorum ve maliyet açısından da diyetisyeni bıraktım ( faydası var ama 15 günde 1 kontrol 100₺ gibi bir ücret ) diyetisyeni bırakıp işlerimin yoğunluğunun gittiği bir dönemde şubat -mayıs arası spora da gidebildim. ve şuanda 80 kilo yum kendi tartımda. Hala sağlıklı beslenmeye devam ediyorum fakat ramazandı bayramdı derken biraz bozuldu haliyle şuan eski irademi kazanmaya çalışıyorum. bu arada spor salonuna gidecek zamanım yok evdeki durumlarımdan dolayı bunun için eve 50 kg dambıl seti aldım kendi çapımda bişeyler yapmaya çalışıyorum. varsa evde bu setle yapılacak bir program varsa önerilerinizi bekliyorum elimde olan sette ağırlıklar 1 uzun 2 kısa barım mevcut. geçen yazdan ve 1 ay öncesinin arasındaki farkı paylaşıyorum. yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş