6 Ayda Ufak İlerlemelerim.

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve EymenS tarafından 25 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EymenS

EymenS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba, Ben Eymen 21 yaşında bi gencim yaşım 21 boyum 177 şuanki kilom 70. Öncelikle size şunu belirtmeliyim, herhangi bir yardım almadan sporumu icra etmeye çalışıyorum, ve geçirdiğim ameliyatlar nedeniyle de fazla bünyemi zorlayamıyorum. Lafı fazla uzatmadan fotoğraflara geçmek istiyorum.

Yaş 18 Kilo:56 Akciğerden olduğum ilk operasyon.

Arkadaşlar bünyem çok zayıf olduğu için ve hava çarpmasından dolayı ( yani dikkatsizliğim ) nedeniyle akciğerim söndü ve akciğerden ilk operasyonu geçirdim.

Yaş 21 Kilo:60 İkinci akciğer ameliyatı olduktan 1 ay sonra.

Arkadaşlar talihsizlik başımı bırakmadı, o zamanlarda spora başlamıştım ama aniden nefes alamamaya başladım ve tabikide kendime bakmamamın ve bünyemin zayıf olmasının kurbanı oldum, ikinci operasyonumu geçirdim. Hastaneden çıktıktan sonra belirli kararlar almak zorundaydım. Bende kilo alıp, bünyemi güçlendirip daha hastalanmamak adına kendime söz verdim. Uğruna savaşıcak birşeyler buldum artık kendime.
    Not: Kollarım 26 cm ( tek hatırladığım o kadar )

Yaş 21 Kilo:71 Artık sağlamım ve sporda başarılara ulaşmaya başladım.
    Arkadaşlar 2 ayda 60 dan 71 kiloya çıktığım, vücudumun belirli kısımları fazla derecede yağlandı.

Yaş 21 Kilo:71 Yağları eritip hacimi yükseltmeye çalışıyorum.

Yaş 21 Kilo:70
    Arkadaşlar sporta çektiğim son fotoğrafım 1 ay önce çektim, sürekli fotoğraf çekip ne kadar değişmişim bakıp durduğumdan alışkanlık haline gelmesin diye ara verdim. İlerleyen zamanlarda tekrardan fotoğraf çekip yüklerim.
    Not: Kollarımı 35 cm çıkardım. :)

Bu arada şunu belirtmeliyim arkadaşlar lütfen sigara alkol gibi maddeler tüketmeyin, benim akciğerimin patlamasının bir nedenide sigaraydı, bıraktıktan sonra değişimleri siz görüyorsunuz. Şunuda belirtmeliyim elimden bukadarı geliyo benim, spor hocam yok, gittiğim salonda personal trainer tutmadığın sürece program eline geçmez o yüzden kendi programımı kendim hazırlamaya çalışıyorum. Yiyeceklerime dikkat ediyorum ama sanırım gereken protein, karbonhidrat miktarını karşılayamadığımdan dolayı hızlı bi gelişim söz konusu olmuyor. Önemli değil vücudum sağlıklı olsun gerisi önemli değil.
    Hepinize yapacağını iyi veya kötü yorumlar için teşekkür ediyorum.
    ASLA VAZGEÇMEYİN HEDEFLERİNİZ İÇİN SAVAŞIN

technical1967 bunu beğendi.
  2. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Selamlar güzel kardeşim tebrik ederim seni,

Hangi macfit orası
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Nisan 2016 ---
    Ayrıca gelişim yok demişsin de gayet tabi gelişimin iyi sıkma canını, bazıları hızlı bazıları normal bazıları da yavaş gelişir ama herkes gelişir bence sen normal seviyedesin

technical1967 bunu beğendi.
  3. EymenS

EymenS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Cok tesekkür ederim elimizden geldigince birseyler yapmaya calisiyorum, insallah istedigim seviyeye ulasirim. Bu arada maltepe macfit burasi.

4. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrik ederim ayrica gecmis olsun

5. EymenS

EymenS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları: