1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 AYDA 10 KG ALDIM , YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Kkagany tarafından 2 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kkagany

Kkagany Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba , kasım 2015 de spora başladım. Fotodan görüldüğü gibi. Gerekli verileri yazarak başlayayım.
    Boy 188 Yaş 19
    Başlangıç---
    Omuz 114
    Bel 87
    Biceps 35.5
    Şu an---
    Omuz 123
    Göğüs 112
    Bel 93
    Biceps 38.5
    (Hatırladığım ölçüleri yazdım)
    Sorularım şu , bilgili ve tecrübeli arkadaşlarımdan yardımlarını esirgememelerini bekliyorum.
    1)Kilo aldım ama estetik durmuyorum , definasyon yapmaya başlamak istiyorum (daha önce hiç yapmadım) ama kollarımın kalınlığı definasyon için az gibi geliyor.Ama kilo almaya devam edeyim desem de belim ve bacaklarım vs. aklıma geliyor çıkmaza giriyorum.
    2)Bacaklarım çok kalın , bu üst vücudumu aşırı küçük gösteriyor. Bildiginiz takıntı oldu bu bende.
    NOT:Bu arada 5 aydır supplement kullanıyorum. son 2 aydır BCAA+KREATİN+WHEY kullanıyorum. Ama yanılış kullandım galiba etkisi olmadı gibi geliyor.
    NOT:Zincir spor salonlarından birine gidiyorum , direk salon hocası gibi bir hoca yok (zaten olan birçoğu benden kötü) ondan sadece internetten bulabildiklerim ile yapıyorum bu sporu.
    İyi Günler
    Fotoğrafı direkt ekleyemedim, burdan ulaşın lütfen :http://i.hizliresim.com/VadWRr.jpg

2. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Antrenman günlüğünü yanlış planlıyor olabilirsin. Beslenmeni ve antrenman programını da kısaca yazarsan yardımcı olunabilir. Ancak ya yeterli antrenman yapmıyorsun ya beslenmen iyi değil ya da ikisi de. Görüldüğü üzere sadece yağlanmışsın 6 ay uzun bir süre değil ama hedeflerin doğrultusunda vücudu şekle sokman için ideal bir süre.

Sayfayı Paylaş