1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 aydır yapıyorum..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Carlito tarafından 11 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.. öncelikle bu siteyi uzun süredir takip eden birisiyim fakat şu zamana kadar hiç mesaj falan yazmadım genel olarak inceleme halindeydim :) tabi bunun da dışında çalışmalarımdan dolayı giremiyodum da.

herneyse ilk 4 ay gittigim salonun gercekten kotulugu yuzunden sadece orada aynı tür idmanları yaptım hacim almaya çalıştım çünkü orasını bi alt yapı olarak kullanmak istiyodum. şimdi son 1.5 aydır başka bir salona geçtim. zfrskr ile aynı salonda çalışıyoruz anca şimdi duzgun bi sistemde calısıyorum...

boy 187 kilo 84.5 omuz 123, gogus 100, kol 38 bel 93 bacak 57

başlangıçta gogus 86 falandı.. bunu dışında da bel çevrem 87 başlarken ve şmidi 93 oldu :( bunun dışında 75 kiloydum şimdi 84.

en sorunlu bölgem göğüs ve karın olarak goruyorum.. karın işini diyetle halledicem ama öncelikle gögğüs olması için şu ara diyet falan hiçbişey yapmıyorum ama yağlıda yememeye özen gosteriyorum.. zaten amacım seneye kadar iyi bi vucut yapabilmek.. normalde de protein tozu veya amino acid kullanmadım hiç. sırf doğal besleniyorum. durum boyle..

şimdilik benden bu kadar her şey için teşekkurler.. bu arada pump forever'ın da yazılarını okuduktan sonra hem de zfrsckr ile tnaıştıktan sonra daha da bi abanmaya başladım idmanlara şimdiden ikisine de teşekkurler :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 11 Haziran 2007
  2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Hoşgeldin siteye,doğru adrestesin :)

3. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol zafer, dogru adreste oldugumu biliyorum :) artık bende burdan yazmaya baslıcam. senin yorumlarını bilyiorum resimler icin :) diger yorumları beklyiorum acıckası :)

4. ekselans

ekselans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Carlito seni bi yerden tanıyorum galiba :D Neyse walla boyun posun her şeyin yerinde tam bi BB'cisin... Kollar, omuzlar, kanatlar iyi, göğüslerle abdominal bölgelerini de daha belirgin hale getirir, beslenmene de dikkat edersen bu sitede çok takdire şayan yorumlarla karşılaşacağının garantisini veririm. Hiç bir supplement almadan sadece doğal beslenmen ve BB'i de buna göre yapman zaten sabrının göstergesidir. Sadece biraz daha sabır ve sitedeki tecrübeli insanların yorum ve destekleriyle insallah sağlıklı ve gösterişli bir vücuda ulaşırsın...
    * Büyük hedeflere ulaşmak için bir adım geriden zıplamak gerekir....
    Hadi kolay gelsin...

Son düzenleme: 13 Haziran 2007
  5. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekselans, yaptıgın guzel yorumlar icin sagol.. zaten bu yola beraber bas koyduk seninde cok iyi inancla iyi yerlere geleceini biliyorum..

6. Whisper31

Whisper31 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Cehennem
    Çok Güzel Devam Et.

7. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    foruma hoşgeldin güzel gelişim göstermişsin. sana bir sorum olacak işaretlediğim bölümde bende bir kemik gibi bir çıkıntı mevcut .göğsü şişirince daha iyi belli oluyor. sende var gibi gördüm merak ettim!
    dışardan ztn pek belli olmuyor ama elleyince kütleyi hissediyosun[​IMG]

8. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    whisper yorumun için saol..

9. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşbulduk saol asrın.. ya orada karın kaslarının en üst bolgesi geliyo bana elleyince. tamda oluşmadığı için karın kasları belki o yuzden oyle gozukmuş olabilir benim :) yag oranım yüzde 17-18 sanırsam ve bu yuzden istediim kadar yapsam da karın kası idmanı cok az az gozukuyo belli olması için diyet şart :( bunun dışında cıkıntı olarak şoyle bi durum var yandan bakıldığı zaman belki göğüs kaslarım cok iyi olmadığından kaynaklanabilir tam o işaretledigin bolge daha onde kalıyo. herkeste bana aa gobegin cıkmış falan diyolar :) ben hep zayıf birisi olmusumdur da yıllardır belki biraz kilo alınca ondan mı diyoalr bilemiyorum :)

10. killibadici

killibadici Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    SanFrancisco
    tuy siklet...

11. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    O dediğiniz çıkıntıdan bendede war,yanlış bilmiosam diyafram oluo o.Ama unutmayınki diyaframda bi kas:)

12. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    killibadici.. ben profum demedim ki zaten ;) neyse yinede saol..

13. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    muscledgirl, evet diyafram kasını sporun dışında konuşurken kullanıyorum onun tekniğini oğrendim. biraz cıkıntılı gibi duruyo benim hep oram ama bakalım :)

14. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Burda herkes anasının karnından coleman gibi çıkmıyo bu yorumlarının amacı ne?Ben senin eski mesajlarını gördüm,ve sen yanlış hatırlamıyosam forumdan BAN yemiştin,neden yediğin anlaşılıyo,Despo gelince el atar bu duruma ban_

15. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    off topic olmasın ama bendeki baya sert .neyse bu hafta doktora gidicem orda göstercem .diyafram fıtığı diye bir şey varmış ondan korkuyorum bende!

16. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam asrin78.. yok off topic olmasından değil sonuçta boyle bi durum varsa eğer ' diyafram fıtığı' bu konuda da bizi bilgilendirirsen sevinirim.. bu tarz bi fıtık oldugu zaman ne oluyomuş falan bunları doktora gittikten sonra bu topiğe yazarsan sevinirim.. bence orada cıkıntı oluyosa da o bence kastır. diyafram kası olmasa bile karın kaslarının en üstündeki kas olabilir diye düşnüyorum.. inş fıtık falan cıkmaz.. ama yinede o konuda bilgi alırsan ve yazarsan sevinirim saol..

17. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İlk konumuna göre epey yol kat etmişsin onceki halin verdiğin ölçüler doğrultusunda ters üçgen imiş!! Şimdi tam tersi tebrikler.Böyle devam et

Son düzenleme: 19 Haziran 2007
  18. Carlito

Carlito Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    turkovic yorumun icin cok saol.. gercekten cok daha ii asılıyorum idmanlara sagolsun zfrskr ile birlikte yapyırouz.

Sayfayı Paylaş